Plejada gwiazd na pokazie kolekcji MMC: Natalia Kukulska, Julia Wieniawa, Karolina Szostak, Natalia Siwiec, Kasia Warnke

gwiazdy MMC

gwiazdy MMC

Gwiazdy na pokazie kolekcji MMC 2019

Plejada znanych i lubianych na prezentacji nowej kolekcji MMC 2019. Kto pojawił się na premierze nowej kolekcji polskiej marki? Jakie gwiazdy zawitały na ściance? Jak wyglądały stylizacje i kreacje? Zobaczcie zdjęcia!

8 kwietnia w Warszawie odbyła się prezentacja nowej kolekcji marki MMC 2019. Choć wiele rodzimych celebrytów uwielbia zagraniczne ubrania i projektantów, gwiazdy czynnie wspierają polskich projektantów, chętnie chodzą w ich kreacjach i nie omijają żadnej premiery. Tym razem również tak było, a na ściance przed pokazem zrobiło się naprawdę tłoczno! Kogo widziano?

Na wydarzeniu pojawili się między innymi Natalia Siwiec, Joanna Horodyńska, Natalia Kukulska, Julia Wieniawa, Karolina Szostak, Tomasz Jacyków, Aneta Kręglicka, Bogna Sworowska, Roma Gąsiorowska, Kasia Warnke, Piotr Stramowski czy Gabi Drzewiecka.

Kto jeszcze i jak wyglądały stylizacje gwiazd?

Zobaczcie w naszej galerii!

Marc Jacobs wziął gejowski ślub! Tak spektakularnego wesela nie miały największe gwiazdy! Instagram tonie w przepięknych zdjęciach!

Wielkie poruszenie w USA! Dziecko Angeliny Jolie nagle zapadło się pod ziemię! Zachowanie gwiazdy jest niepokojące

Bez “Szansy na sukces” nie zrobiliby kariery! Te gwiazdy zaczynały od udziału w talent show, które właśnie wraca na antenę!


Natalia Siwiec - pokaz kolekcji MMC 2019

Natalia Siwiec - pokaz kolekcji MMC 2019

Natalia Kukulska - pokaz kolekcji MMC 2019

Natalia Kukulska - pokaz kolekcji MMC 2019

Julia Wieniawa - pokaz kolekcji MMC 2019

Karolina Szostak - pokaz kolekcji MMC 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×