Gwiazdy na pokazie kostiumów Anny Wendzikowskiej: Chapko, Sadowska, Bryzek, Koziejowska

Pokaz kostiumów BeLive Anny Wendzikowskiej

Pokaz kostiumów BeLive Anny Wendzikowskiej

W czwartek wieczorem odbył się pokaz kostiumów Anny Wendzikowskiej. Pojawiła się plejada gwiazd. Jak wyglądały? Galeria zdjęć.

Anna Wendzikowska pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako aktorka. Rozgłos przyniosła jej rola w M jak miłość. Z czasem się przebranżowiła i została dziennikarką. Dziś pracuje w Dzień dobry TVN. Pełni tam rolę specjalistki od wywiadów z międzynarodowymi gwiazdami. W swoim dorobku ma m.in. rozmowy z Angeliną Jolie Kate Winslet.

Dziś wieczorem odbył się pokaz kolekcji kostiumów kąpielowych, które zostały przez nią zaprojektowane. Imprezie towarzyszyła aukcja charytatywna. Dochód z niej zostanie przeznaczony na Centrum Praw Kobiet oraz schronisko dla kobiet. Wśród przedmiotów i atrakcji przeznaczonych na licytację pojawiły się m.in. biżuteria Izy Butrym, książka Beaty Pawlikowskiej, wizyta za kulisami w teatrze od Katarzyny Glinki, śniadanie z Anną Kalczyńską oraz wyjście do kina z samą Wendzikowską.

Dlaczego w ogóle dziennikarka zdecydowała się zaprojektować kostiumy?

Z pomysłem zaprojektowania kostiumów nosiłam się od wielu miesięcy. Bardzo dużo podróżuję do ciepłych krajów, dlatego kostiumy kąpielowe są bliskie memu sercu. Chciałam, aby moje kostiumy były zmysłowe, eleganckie, świetnie wykonane, z najwyższej jakości materiałów i piękne. Kierowałam się zasadą: czy to jest dobre dla mnie, czy to jest dobre dla innych i czy to jest dobre dla świata? Wiele kobiet może sobie na taki kostium pozwolić, ale są i takie, które znajdują się w trudnym życiowo momencie. Dlatego silne kobiety powinny pomóc tym słabszym. Chciałabym stworzyć łańcuch pomocy. Nie jesteśmy jako kobiety solidarne ze sobą, warto to zmienić. Dlatego właśnie powstał pomysł na aukcję charytatywną – wytłumaczyła.

Pokaz kostiumów Anny Wendzikowskiej. Kto się pojawił?

Na evencie zjawiła się cała plejada gwiazd z pierwszych stron gazet. Wieczór poprowadziły Wendzikowska wraz z Barbarą Pasek. Impreza odbywała się przy akompaniamencie hitów Nicka Sincklera, który uświetnił pokaz swoją obecnością.

W galerii pod tekstem zobaczycie zdjęcia zarówno gości imprezy, jak i modelek, które zaprezentowały kostiumy Wendzikowskiej. Wśród nich znalazły się: Milena Sadowska, Karolina Chapko, Izabella Budryn, Marta Gąska, Natalia Jakuła, Karolina Pilarczyk, Magdalena Antosiewicz, Barbara Pasek, Paulina Koziejowska, Ewa Zawada, Osi Ugonoh, Martyna Kondratowicz, Dagmara Bryzek.

Która z pań najbardziej się wam spodobała?


Milena Sadowska. Pokaz Anny Wendzikowskiej

Milena Sadowska. Pokaz Anny Wendzikowskiej

Karolina Chapko. Pokaz Anny Wendzikowskiej

Karolina Chapko. Pokaz Anny Wendzikowskiej

Izabella Budryn. Pokaz Anny Wendzikowskiej

Izabella Budryn. Pokaz Anny Wendzikowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×