Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego: Maffashion, Szroeder, Karpiel-Bułecka, Olejnik, Zdanowicz, Dankwa, Wersow, Goździalska [DUŻO ZDJĘĆ]

Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

W środę odbył się pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego – Night Rider. Jak zwykle nie zabrakło plejady gwiazd. Kto się pojawił na imprezie?

Mariusz Przybylski to ceniony polski projektant mody. Jest znany z awangardowych i oryginalnych projektów. Każdy jego pokaz przykuwa przez to uwagę opinii publicznej. Nigdy nie brakuje na nim sław z pierwszych stron gazet.

Nie inaczej było na pokazie Night Rider, który odbył się 9 listopada.

Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego. Kreacje gwiazd

Maffashion, Natalia Szroeder, Ada Fijał, Sebastian Karpiel-Bułecka, Monika Goździalska, Wersow, Milena Sadowska , Jessica Mercedes Kirschner, Maria Dębska, Emilia Dankwa, Marcin Bosak, Krzysztof Zalewski, Lana Nguyen, Marika, Pascal Brodnicki, Karolina Gilon, Agnieszka Mrozińska, Alex Mroziński, Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski, Natalia Nykiel,  Katarzyna Zdanowicz – to tylko niektóre z gwiazd, które zapozowały przed fotoreporterami w trakcie dzisiejszego eventu.

Na wyróżnienie zasługuje kilka kreacji. Maffashion świetnie wyglądała w kurtce z masą ozdobnych elementów, czarnych spodniach i kozakach z nietypowymi obcasami Szroeder – w czarnym zestawie: marynarce, topie i luźnych spodniach. Karpiel-Bułecka – w długim góralsku płaszczu i bluzie. Fijał – w różowym komplecie. Mercedes – w skórzanej kurtce i spodniach. Dankwa – w obcisłej sukni i niebieskich kozakach. Wersow – w sukni, która wyeksponowała dekolt i długie nogi. Goździalska – w czerwonej kurtce oraz kamizelce odsłaniającej dekolt i brzuch. Zdjęcia wszystkich wymienionych gwiazd zobaczycie w galerii pod tekstem.

Koniecznie dajcie znać, która z kreacji najbardziej się wam spodobała.


Maffashion - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Maffashion - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Natalia Szroeder - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Natalia Szroeder - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Ada Fijał - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Ada Fijał - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×