Sławy na pokazie charytatywnym „Gwiazdy Dzieciom”: Kurdej-Szatan, Węgrowska, Janoszek, Chapko, Powierza, Kret

Pokaz charytatywny

Pokaz charytatywny "Gwiazdy Dzieciom"

Tłum sław zjawił się na pokazie charytatywnym Gwiazdy Dzieciom. Kto pojawił się wśród nich? Jak zaprezentowali się uczestnicy? Nowe zdjęcia.

Pokaz charytatywny Gwiazdy Dzieciom to cykliczne wydarzenie. W evencie biorą udział zarówno znane osoby, jak i najmłodsi. Pokaz jest organizowany zimą i latem. W tym roku letnia edycja przypadła na niedzielę 12 czerwca. Z tej okazji plejada gwiazd pojawiła się na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim. Kto znalazł się w gronie uczestników wydarzenia?

Już za tydzień i ciut ciut. Grodzisk Mazowiecki Stawy Walczewskiego honorowy patronat Grzegorz Benedykciński. Gwiazdy, dzieci z Grodziska, oraz dzieci z Ukrainy. Wczoraj dołaczyła do nas Natalia Janoszek

Posted by Gwiazdy dzieciom- Zima mroźna nam nie groźna, Lato czekaa on Friday, June 3, 2022

Gwiazdy dzieciom: kto pojawił się na evencie?

W tym roku, obok dzieci z Grodziska i z Ukrainy, w pokazie wziął udział tłum gwiazd: Karolina Pilarczyk, Natalia Janoszek, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Ptasińska, Anna Powierza, Ewelina Ruckgaber, Iwona Węgrowska, Jarosław Kret, Michalina Sosna, Aleksandra Kostka, Karol Strasburger, Jarosław Kret, Karolina Chapko, Karolina Motylewska. Zdjęcia wszystkich wymienionych osób obejrzycie w galerii.

Większość sław pokazała się w dwóch lub nawet większej liczbie kreacji. W innych zapozowało na tle ścianki, a w innych na wybiegu. Na uwagę zasługują stroje Kurdej-Szatan. Spodobała się nam zwłaszcza jej biało-czerwona, hipisowska suknia, do której dobrała ona chustę w tym samym kolorze i buty na obcasie. Świetnie wyglądała też w przewiewnej letniej sukni i w niebieskiej marynarce, do której zapozowała na ściance.

Węgrowska pokazała się we fioletowej sukni w prążki. Jej look uzupełniały okulary przeciwsłoneczne i biżuteria. Kreację w podobnym stroju wybrała Ptasińska. Brylowała na wybiegu w letniej sukience w panterkę. Janoszek na ściance zapozowała w czarnej, opiętej sukni z odsłoniętymi ramionami, która doskonale wyeksponowała jej szczupłe nogi. Gwiazda międzynarodowego kina zapozowała też potem w innym stroju.

Z dobrej strony pokazali się też panowie. Wśród nich byli m.in. Kret i Strasburger. Ten pierwszy dobrze wyglądał w jasnej koszuli i brązowych spodniach w typie chino. Przystojniak wczoraj stał się bohaterem międzynarodowej afery. Podczas pobytu w Austrii wszedł w obiektyw ekipie Good Morning Britain i zaczął śpiewać, przez co zachodnie tabloidy sugerowały, że dziennikarz był „po kielichu”. Sam Jarosław stanowczo zaprzeczył. Dziś natomiast nawet w najmniejszym stopniu nie wyglądał na „wczorajszego”.

Która z gwiazd zrobiła na was najlepsze wrażenie?


Karolina Pilarczyk. Gwiazdy dzieciom

Karolina Pilarczyk. Gwiazdy dzieciom

Natalia Janoszek. Gwiazdy Dzieciom

Natalia Janoszek. Gwiazdy Dzieciom

Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy Dzieciom

Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy Dzieciom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×