Szukaj

Gwiazdy wróciły na salony. Pokaz projektantki Pierwszej Damy przyciągnął kilka znanych twarzy

Gwiazdy na pokazie Ani Cichosz

Gwiazdy na pokazie Ani Cichosz

Projektantka Pierwszej Damy i wielu gwiazd zorganizowała pokaz mody w środku pandemii. Na imprezie nie zabrakło znanych Polek. Kto obejrzał nową kolekcję sukienek Ani Cichosz?

Pandemia sprawiła, że gwiazdy musiały zrezygnować z wielu aktywności, do jakich przyzwyczaił ich show-biznes. Jedną z nich było brylowanie na salonach. Imprezy okolicznościowe od roku prawie się nie odbywają, a jeśli już do nich dochodzi, to w bardzo wąskim gronie i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Gwiazdy na pokazie Ani Cichosz

W czasie trzeciej fali na zorganizowanie pokazu mody zdecydowała się Ania Cichosz. Projektantka od lat współpracuje z Agatą Dudą i wieloma gwiazdami, które nie odmówiły sobie udziału w prezentacji jej najnowszej kolekcji.

Na wydarzeniu w warszawskim centrum handlowym Plac Unii, w którym mieści się butik Cichosz, można było zobaczyć kilka znanych, dawno niewidzianych na salonach twarzy. Do zdjęć na ściance pozowały m.in. Dominika Tajner, Małgorzata Lewińska, Renata Dancewicz i Anna Oberc.

Panie miały okazję zaprezentować wieczorowe stylizacje, które przygotowały na ten szczególny wieczór. Okazje do spotkań w większym gronie są na wagę złota, dlatego warto było wybrać jak najlepszą kreację, która kradła spojrzenia koleżanek i fotoreporterów na czerwonym dywanie.

Kto prezentował się najlepiej? Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Dominika Tajner – pokaz Ani Cichosz 2021

Dominika Tajner – pokaz Ani Cichosz 2021

Dominika Tajner – pokaz Ani Cichosz 2021

Dominika Tajner – pokaz Ani Cichosz 2021

Agnieszka Mrozińska – pokaz Ani Cichosz 2021

Agnieszka Mrozińska– pokaz Ani Cichosz 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×