Szukaj

Plejada gwiazd na gali People’s Choice Awards 2019. Seksowne Kardashianki, przebojowa Pink i Gwen Stefani w sukni ślubnej!

Plejada gwiazd na gali People's Choice Awards 2019. Seksowne Kardashianki, przebojowa Pink i Gwen Stefani w sukni ślubnej!

Plejada gwiazd na gali People's Choice Awards 2019. Seksowne Kardashianki, przebojowa Pink i Gwen Stefani w sukni ślubnej!

Gala wręczenia statuetek People's Choice Awards co roku jest wielkim wydarzeniem w mediach. Na czerwonym dywanie zjawiają się najważniejsze osobistości w najpiękniejszych kreacjach. Tak było i tym razem!

Dzisiejsza noc była wyjątkowa dla tych, którzy interesują się światowej sławy gwiazdami. W Santa Monica w Kalifornii rozdano statuetki People’s Choice Awards 2019. Magazyn People, jak przez ostatnie 45 lat, po raz kolejny wybrał najlepszy serial, film, utwór, wykonawcę muzycznego i wielu wielu innych.

Przypominamy: Co za kreacje! Największe gwiazdy zachwycił na People’s Choice Awards 2017

Najważniejsze jest jednak to, co działo się na czerwonym dywanie. A to było prawdziwe szaleństwo! Na miejscu nie zabrakło naczelnych celebrytek, czyli Kardashianek. Kim brylowała przed fotoreporterami w towarzystwie sióstr i mamy. Każda z nich miała na sobie seksowną kreację – tak by odsłonić jak najwięcej ciała!

Zobacz: Czego Kim Kardashian szuka w Google? Wstydliwe zapytanie gwiazdy zrozumie wiele kobiety

Towarzystwa dotrzymała im także Gwen Stefani z ukochanym. Piosenkarka pojawiła się na miejscu w krecji, która do złudzenia przypominała suknię ślubną. Niedawno plotkowało się, że artystka wyszła za mąż. Czyżby wyborem stylizacji chciała potwierdzić krążące w mediach plotki?

Na ściance pojawiła się także Pink i to w towarzystwie najbliższych! Gwiazda chętnie pozowała do zdjęć z wybrankiem swojego życia i dziećmi. Wyglądali tak uroczo, że ciężko oderwać od nich wzrok!

Zobacz: Jennifer Aniston bez makijażu nie wygląda najlepiej. Czar prysł, gdy gwiazda pokazała to zdjęcie

Relację z wydarzenia można było oglądać dzisiejszej nocy na antenie. Ale jeśli ktoś przespał całą zabawę, to wcale nie ma powodów do zmartwień. Powtórki będą emitowane jeszcze dziś i jutro w ciągu dnia. 🙂

A zdjęcia gwiazd, o których czytaliście wyżej znajdziecie w naszej galerii pod tym artykułem.


People's Choice Awards 2019 - Kris Jenner,

People's Choice Awards 2019 - Kris Jenner,

People's Choice Awards 2019 - Kris Jenner

People's Choice Awards 2019 - Kris Jenner

2019 People's Choice Awards - Kim Kardashian West

2019 People's Choice Awards - Kim Kardashian West

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×