Gwiazdy na Wielkiej Gali Plejady 2021: Viki Gabor, Klaudia Halejcio, Iwona Węgrowska, Agnieszka Kaczorowska

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021. Kreacje na czerwonym dywanie i lista zwycięzców. Kto wygrał plebiscyt? Zobacz fotorelację z imprezy. 

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021 odbyła się w wyjątkowym miejscu, bo w Warszawskiej Operze Kameralnej, a motywem przewodnim gali było hasło Alicja w krainie czarów. W zeszłym roku, ze względu na pandemię, wydarzenie przeniesiono do świata wirtualnego.

Nagrody wręczono osobom, które w ostatnim czasie szczególnie się wyróżniły. Gala różniła się od tych, które odbywały się w zeszłych latach. Kategorie, jakie ułożono w tym roku to: Szlachetność, Wsparcie, Troska, Pomoc, Oddanie i Bezinteresowność. Kto wygrał? Wyniki publikujemy poniżej.

Gala Plejady 2021. Gwiazdy na czerwonym dywanie

Na ceremonii nie zabrakło gwiazd. Na czerwonym dywanie swoje kreacje prezentowało wiele znanych osobistości związanych z branżą rozrywkową. Kto pojawił się na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2021? Wśród gości można było spotkać takie sławy jak: Irena Santor, Karolina PisarekMałgorzata OhmeRamona ReyNatalia Gryglewska, Ewa MingeRafał GrabiasSylwia Nowak, Viki GaborBogna SworowskaOdeta MoroEwelina Ruckgaber, Omenaa Mensah, Joanna Przetakiewicz, Iwona WęgrowskaAgnieszka KaczorowskaMaciej PelaKlaudia Halejcio, Ewa Błaszczyk

Gala Plejady 2021. Kto wygrał? Lista zwycięzców

Celebryci, którzy dawno się nie widzieli, mieli okazję w końcu się spotkać i porozmawiać. Mimo to nie zabrakło elementu rywalizacji. Wszyscy uczestnicy liczyli po cichu, że to w ich ręce trafi statuetkę. Niestety laur mógł trafić tylko do wybranych osób. Oto zwycięzcy plebiscytu Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021:

  • Szlachetność: Omenaa Mensah
  • Szlachetność: Ewa Minge
  • Wsparcie: Robert Łukasik
  • Troska: Magda Jagnicka
  • Pomoc: Piotr Łój
  • Oddanie: Radosław Fedaczyński
  • Bezinteresownosć: Jolanta Broda

Nagrody Plejady są przyznawane od 2016 roku. Do grona laureatów należą m.in.: Barbara Kurdej-Szatan, Roksana Węgiel, Maryla Rodowicz, Magda Gessler, Marcin Gortat, Paulina Sykut-Jeżyna, Mikołaj Roznerski.

Zdjęcia z Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2021 poniżej. Kto wyglądał najlepiej?


Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Klaudia Halejcio – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Klaudia Halejcio – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×