Szukaj

Gwiazdy na premierze filmu “Plagi Breslau”: Małgorzata Kożuchowska, Kasia Bujakiewicz, Agnieszka Dygant

Plagi Breslau Warszawa premiera gwiazdy obsada kreacje

Premiera filmu Plagi Breslau

Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant, Katarzyna Bujakiewicz, Tomasz Oświeciński… Gwiazdy promują film Patryka Vegi Plagi Breslau w Warszawie. Na pokazie w stołecznym kinie nie zabrakło obsady, reżysera i celebrytów. Zobacz zdjęcia z czerwonego dywanu.

Gwiazdy na premierze Plag Breslau

Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2018 roku są Plagi Breslau. Produkcja Patryka Vegi po raz pierwszy została pokazana w poniedziałek we Wrocławiu, dzisiaj swoją uroczystą premierę miała w warszawskim kinie. Na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd grających w filmie, jak i celebrytów zainteresowanych najnowszym obrazem kontrowersyjnego reżysera.

Premierowy pokaz Plag Breslau przyciągnął sporą reprezentację polskiego show-biznesu. Wśród gwiazd na czerwonym dywanie brylowali: Kasia Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Tomasz Oświeciński, Daria Widawska, Paulina Koziejowska, Sylwia Nowak. Uwagę skradła jednak Małgorzata Kożuchowska, która wystąpiła w ultra-seksownej miniówce.

Zdjęcia w galerii.

Małgorzata Kożuchowska w miniówce ledwo zasłaniającej piersi! Jej kreacja była największą sensacją na premierze „Plag Breslau”!

O czym są Plagi Breslau?

Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnej informacji – akcja filmu toczy się we Wrocławiu, którym wstrząsnęła fala zabójstw. Każdego dnia o godzinie 18:00 seryjny morderca zabija kolejną ofiarę. Rozwiązać mroczną zagadkę spróbuje policjantka Helena Ruś, w którą wciela się Małgorzata Kożuchowska.

Znałem Małgosię Kożuchowska i Darię Widawską i głęboko marzyłem o tym, żeby się z nimi spotkać na planie filmowym i żeby dać im zadanie aktorskie inne od tego, co dotychczas robiły. I ten film był idealny, żeby się „przy robocie spotkać”. Obie dziewczyny stworzyły kreacje, które są kompletnie dalekie od tego, co robiły do tej pory – powiedział Vega podczas premiery swojego dzieła.

Oprócz Kożuchowskiej, w obsadzie Plag Breslau zobaczymy również takie gwiazdy, jak Ewa Kasprzyk (w roli matki) i Iwona Bielska (patolog).

Obie aktorki kocham miłością wielką, a dzięki temu filmowi moja miłość do nich jest jeszcze większa. Zagrały przecudownie – skwitował Vega.

Poniżej oficjalny zwiastun.

Zwykły garnitur? Nie w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej! Nawet z białego kompletu zrobiła modową petardę!

Do sieci trafił plakat „Plag Breslau”! Co oni zrobili z Małgorzatą Kożuchowską?! „Karykatura!”

Dopiero teraz widać jak bardzo Małgorzata Kożuchowska oszpeciła się dla roli. Koszmarne zdjęcia aktorki trafiły do internetu


Czy czekasz na nowy film Patryka Vegi?

×