Szukaj

Gwiazdy na otwarciu nowej restauracji: Ola Ciupa, Joanna Racewicz, Anna Samusionek, Olga Kalicka

Pink Lobster gwiazdy na otwarciu

Gwiazdy w restauracji śródziemnomorskiej w Warszawie

Kulinarna mapa Warszawy wzbogaciła się o nowe miejsce z kuchnią śródziemnomorską. W samym centrum miasta otworzono restaurację o wdzięcznej nazwie Pink Lobster, którą zdążyło już odwiedzić kilka gwiazd.

Dziś, na oficjalnym otwarciu, pojawiły się eleganckie fanki dobrego jedzenia. Nie od dzisiaj wiadomo bowiem, że tradycje kulinarne obszaru Morza Śródziemnego są nie tylko smaczne, ale też lekkostrawne i  niskokaloryczne, a to – szczególnie w przypadku gwiazd – bardzo ważna kwestia.

Egzotyczne smaki doceniły już Ola Ciupa, Joanna Racewicz, Anna Samusionek, Olga Kalicka i dziennikarka SuperstacjiAgnieszka Ludwisiak-Wypior. Nie zabrakło też najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce – Jakuba Kucnera.

Znane panie w eleganckich stylizacjach celebrowały oficjalne otwarcie “różowego homara”. Która z nich prezentowała się najpiękniej? Zdjęcia w galerii.

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka

Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna Kulczyk, Kinga Rusin, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz

Gwiazdy promują festiwal w Opolu 2018: Margaret, Kasia Kowalska, Sarsa, Gromee, Marta Gałuszewska


Ile najwięcej wydałeś/aś w restauracji?

×