Szukaj

Piękne Polki na festiwalu w Cannes. Tak prezentowały się podczas poprzednich edycji imprezy [GALERIA FOTO]

piękne polki w cannes

piękne polki w cannes

Polki na festiwalu w Cannes 2016

Festiwal filmowy w Cannes to jedna z najbardziej prestiżowych imprez kinematograficznych na świecie. Tegoroczna 69. edycja rozpoczyna się 11 maja i potrwa do 22 maja.

Co roku na południe Francji ściągają największe gwiazdy oraz osobistości związane z kinem, aby zaprezentować swoje filmy w konkursowych kategoriach, a także zaprezentować siebie – na czerwonym dywanie. Oprócz aktorów i aktorek na imprezie pojawiają się także gwiazdy modelingu oraz blogosfery. Także z Polski. Właściwie co roku na festiwalu mamy swój polski akcent.

Przypomnieliśmy już wam znanych Polaków, którzy pojawili się w Cannes:

Zobacz: Polacy na festiwalu w Cannes [GALERIA FOTO]

Teraz skupiamy się na pięknych Polkach, którym udało się stąpać na czerwonym dywanie albo bawić na imprezach organizowanych przy okazji festiwalu.

Częstą bywalczynią festiwalu jest Anja Rubik. Nie mogliśmy także pominąć Joanny Brodzik, która jako zwyciężczyni konkursu  „Z Cinema do Cannes” pojechała na festiwal w 1998 roku.

W naszej galerii są także Kasia Smutniak, Agnieszka Włodarczyk, Magda Mielcarz, Grażyna Torbicka, Weronika Rosati oraz Maja Frykowska, a ponadto blogerka modowa Weronika Załazińska (w ubiegłym roku pojawiła się w Cannes jako ambasadorka marki L’Oreal) oraz makijażystka Magda Pieczonka.

Która wypadła najpiękniej?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×