Gwiazdy na People’s Choice Awards 2021: Halle Berry, Paris Jackson, Laverne Cox, Dwayne „The Rock” Johnson…

People's Choice Awards 2021

People's Choice Awards 2021

Paris Jackson, Christina Aguilera, H.E.R., JoJo Siwa, Halle Berry... Gwiazdy pojawiły się na gali People's Choice Awards 2021. Jakie kreacje wybrały? Sprawdziliśmy.

People’s Choice Awards 2021 zostały przyznane. Od 1975 magazyn People, wręcza statuetki najlepszym w wielu kategoriach – m.in.: ulubiony aktor, film, serial, piosenka, superbohater, teleturniej czy reality-show. Na tegorocznej gali zjawiły się największe gwiazdy, które pozowały w przepięknych kreacjach. Wydarzenie odbyło się 7 grudnia w Los Angeles.

People’s Choice Awards 2021. Kto z Polski wygrał?

Nagrody są wyróżnieniem za spektakularne osiągnięcia w kulturze masowej. Zwycięzcy wybierani są na podstawie badania opinii publicznej. Głosowanie internetowe zostało uruchomione w 2005 roku. Co roku dodawane są nowe kategorie. Tym razem po raz pierwszy pojawiła się Polish Social Media Star 2021. Wśród kandydatów ubiegających się o statuetkę znalazły się gwiazdy internetu, które mogą poszczycić się sporymi zasięgami. Konkurencja była naprawdę wielka:

  • Julia Wieniawa
  • Adam Zdrójkowski
  • Klaudia Halejcio
  • Blowek
  • Aggie Lal
  • Maria Jeleniewska
  • Maffashion 
  • Qczaj

Bezkonkurencyjny okazał się jednak trener Qczaj, który jako pierwszy Polak zdobył statuetkę magazynu People. Gwiazdor podziękował swoim fanom za głosy i pokazał swoją nagrodę:

DZIĘKUJĘ Wam! Nie spodziewałem się, że tyle osób zagłosuje na mnie, więc tym bardziej zrobiliście mi mega prezent, którego w tym momencie bardzo potrzebowałem! – poinformował na Instagramie.

Kreacje gwiazd na People’s Choice Awards 2021

Na ściance People’s Choice Awards 2021 pozowały największe gwiazdy, które w związku z pandemią koronawirusa miały wcześniej nieco ograniczoną możliwość pokazania się w szalonych kreacjach. Christina Aguilera przed galą nie ukrywała, że nie może się jej doczekać. Otrzymała nagrodę w kategorii Music Icon oraz po dłuższej przerwie wystąpiła na scenie:

To zaszczyt otrzymać pierwszą w historii nagrodę Music Icon podczas People’s Choice Awards. Jestem bardzo podekscytowana powrotem na scenę. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wszystkich na widowni – napisała na Instagramie.

Artystka wystąpiła na scenie z medleyem swoich największych hitów.

Na ściance zdecydowanie uwagę zwróciła na siebie aktorka Halle Berry. Postawiła na obcisły, cekinowy kombinezon, który uwydatniał jej atuty.

Poza Christina Aguilerą i Halle Berry na ceremonii People pojawili się m.in.: Paris Jackson, H.E.R., JoJo Siwa, Laverne Cox czy Dwayne „The Rock” Johnson.

Zobaczcie, jak prezentowali się na czarnym dywanie.


People's Choice Awards 2021 - Dwayne

People's Choice Awards 2021 - Dwayne "The Rock" Johnson | kreacja: Dolce & Gabbana | fot. eastnews

Halle Berry - People's Choice Awards 2021

Halle Berry - People's Choice Awards 2021

H.E.R. - People's Choice Awards 2021, kreacja: Carolina Herrera | fot. eastnews

H.E.R. - People's Choice Awards 2021, kreacja: Carolina Herrera | fot. eastnews

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×