Szukaj

Gwiazdy wsparły Hospicjum Onkologiczne: Laura Breszka, Laura Sajmołowicz, Lidia Kopania, Paulina Koziejowska

Gwiazdy obdarowały prezentami potrzebujących

Gwiazdy i celebryci wsparli warszawskie Hospicjum Onkologiczne na Ursynowie. Ośrodek niesie bezpłatną pomoc ludziom, którzy są u kresu choroby onkologicznej. Tym razem pomocna dłoń wyciągnęły znane z mediów osoby, dla których los osób chorych na raka nie jest obojętny. Zobacz kto odwiedził Hospicjum.

Przedświąteczna wizyta gwiazd w warszawskim Hospicjum Onkologicznym

12 grudnia kilka gwiazd oraz celebrytów wsparło warszawskie Hospicjum Onkologiczne na Ursynowie, które od lat niesie bezpłatną pomoc ludziom, którzy są u kresu choroby onkologicznej. Sami jednak często potrzebują wsparcia darczyńców czy wolontariuszy, którzy robią to z wielkim sercem. Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia gwiazdy zaangażowały się w pomoc chorym.

Celebryci z wielkimi paczkami pełnymi prezentów dotarli do Ośrodka, spotkali się również z Marcinem Milczarskim, dyrektorem ds. projektów społecznych, który opisał potrzeby podopiecznych placówki oraz pracę w hospicjum. Mimo ogromnej pomocy, jaką dostają co roku od darczyńców, wciąż brakuje funduszy, które usprawniłyby działania oraz pomoc pacjentom.

W Hospicjum Onkologicznym na Ursynowie pojawili się:

Paulina Koziejowska, Lidia Kopania, Laura Breszka, Laura Sajmołowicz, Sławomir Stopczyk, Katarzyna Vu Manh, Aleksander Wróbel, Sławomir Stopczyk, Marcin Milczarski.

 

Pogodynka przyłapała Jacka Borkowskiego na zdradzie! Krępująca sytuacja

Jacek Borkowski błaga Paulinę Koziejowską o kolejną szansę! Jej odpowiedź raczej mu się nie spodoba

Nie powstrzymali namiętności! Jacek Borkowski i jego młodsza o dwie dekady seksbomba pokazali swoje pieszczoty


Lidia Kopania

Lidia Kopania

Paulina Koziejowska

Paulina Koziejowska

Sławomir Stopczyk

Sławomir Stopczyk

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×