Szukaj

Seksowne jurorki wybrały Mistera Warszawy: Paula Tumala, Lidia Kopania, Gosia Andrzejewicz

Mister Warszawy 2018 gwiazdy kto wygrał?

Mister Warszawy 2018 gwiazdy kto wygrał?

Gwiazdy na wyborach Mistera Warszawy 2018

Do sobotniej walki o tytuł Mistera Warszawy 2018 stanęło szesnastu kandydatów. Prawie wszyscy panowie wyglądali jak przesadnie umięśnieni atleci, zatem prezentacja ich muskulatury przypominała zawody kulturystyczne. Męskich oraz naturalnie przystojnych mężczyzn, o zainteresowaniach wykraczających poza suplementację diety oraz obsesyjnym chodzeniem na siłownię, tym razem można było szukać ze świeczką.

HOT! 16 przystojniaków zrobiło nagie show! Kandydaci do tytułu mistera poszli na całość i pokazali swoje perfekcyjne torsy

Bardziej ciekawszy był za to skład jury, w którym zasiadły prawdziwe seksbomby! Miedzy innymi odchudzona o 15 kilogramów – Gosia Andrzejewicz, zmysłowa uczestniczka Eurowizji – Lidia Kopania, seksowna projektantka ubrań dla gwiazd – Magda Żabicka, a także właścicielka imponującego biustu, uczestniczka polsatowskiego show Umów się ze mną Take me out Klaudia Fedorczuk.

Wisienką na torcie była zjawiskowo piękna przewodnicząca zacnej kapituły. Ten zaszczytny honor pełniła najpiękniejsza Słowianka DonatanaPaula Tumala. Bez wątpienia to ona była królową sobotniej nocy.

Jak wyglądała Paula Tumala?

Paula miała na sobie bardzo dopasowaną balową suknie w kolorze pistacji z widowiskowym trenem. Góra jej kreacji to prawdziwa eksplozja zmysłów! Nagie ramiona, spektakularnie wyeksponowany biust… to wystarczyło, aby wszyscy fotoreporterzy błyskawicznie doznali dzikiego szaleństwa.

Sobotnie wybory Mistera właściwie wygrały zmysłowo kobiece jurorki, które swoim seksapilem rozgoniły buchający od 16 napakowanych atletów testosteron. Misterem docelowym okazał się natomiast dzielny Adonis – Mateusz Grzech, w ramach nagrody specjalnej, nowemu misterowi zafundowano zdjęcie z przewodniczącą jury 🙂

Zobaczcie w naszej galerii jak prezentowały się jurorki.

Ogromny biust Pauli Tumali eksplodował rozrywając jej seksowny topik!

Zmysłowa Klaudia z Polsatu wystrzeliła w kosmos jak parogazowa torpeda! Niebawem wyląduje nagusieńka na okładce magazynu dla dorosłych!

Seksowna Paula Tumala zmienia się jak kameleon! Teraz jest drapieżną lamparcicą w odważnej pozie i zmysłowych kabaretkach!


Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala

×