Szukaj

Seksowna gwiazda swoim wielkim biustem wstrzymała ruch uliczny! Bez stanika przyszła na rodzinny event!

Letnia pogoda sprzyja organizacji eventów plenerowych. Jedna z firm postanowiła ostatnio zaprosić dzieci do wspólnej ulicznej zabawy w towarzystwie celebrytów. Jak się okazało całe show skradł wielki biust znanej seksbomby.

W ostatnim czasie w Warszawie zaroiło się od licznych imprez weekendowych oraz pikników rodzinnych. Jedna z firm zorganizowała dziecięce uliczne party w towarzystwie celebrytów. Specjalnie na tę okazję stworzono dla najmłodszych istną strefę piękna! Małe damy mogły skorzystać z profesjonalnych usług fryzjerskich oraz kosmetycznych.

Dziewczynki malowały sobie paznokcie, korzystały z masażu dłoni. Eksperci od wizażu wyczarowali z włosów dziecięcych anielskie loki, koki oraz warkoczyki. Z tych magicznych sztuczek skorzystali przede wszystkim podopieczni Oratorium Św. Jana Bosko w Warszawie, dla których wycieczka w świat piękna dorosłych był wielką frajdą. Największą atrakcja dla maluchów była jednak obecność celebrytów, których widok wywoływał na twarzach maluszków szczery uśmiech.

Na spotkaniu celebryci wspólnie z maluchami stworzyli kolorowe obrazki, które można wylicytować na ich portalach społecznościowych. Zebrane środki ze sprzedaży tych arcydzieł zostaną przeznaczone na doposażenie świetlicy wyżej wymienionego Oratorium. W stworzonej na potrzeby eventu strefie piękna, dzieci zajadały się watą cukrową, samodzielnie skręcały baloniki oraz malowały swoje uradowane buźki. Maluchy wraz z celebrytami malowały także farbkami stojące w pobliżu auta.

Impreza przebiegała w radosnej atmosferze, która dzięki obecności znanych twarzy była sporą atrakcją również dla przypadkowych gapiów. Największą uwagę męskiej widowni skupiała na sobie zmysłowa gwiazda CKM-uPaula Tumala. Piękna celebrytka o anielskich blond włosach, przybyła bowiem na event w zwiewnej pomarańczowej kreacji bez stanika, zatem widok jej wielkiego apetycznie falującego biustu, ocierającego się o maskę auta, przyprawiał kierowców o zawrót głowy.

Oprócz seksownej Pauli Tumali akcję wsparli między inni: Agnieszka Mrozińska, Ania Piszczałka, Sabina Sago, Żora Korolyov z Eweliną Bator oraz Angelika Głaczkowska, która niedawno odpadła z programu Big Brother.

Chcecie kupić piękny obrazek namalowany przez Paulę Tumalę?

Seksowna Paula Tumala oddaje w ręce fanów swoje słowiańskie ciuszki z Eurowizji! Robi to w szczytnym celu!

Celebryci oraz uczestnicy “Tańca z Gwiazdami” malowali z dziećmi pisanki: Paula Tumala, Kasia Vu Manh, Mariusz Węgłowski, Kamila Porczyk

Paula Tumala o ślubie Justyny Gradek i jej byłym partnerze. Gorzko oceniła Philippe’a Pleina: “To jest taki próżny człowiek” [WIDEO]


Angelika Głaczkowska & Paula Tumala bez stanika maluje auto na evencie dla dzieci

Angelika Głaczkowska & Paula Tumala bez stanika maluje auto na evencie dla dzieci

Paula Tumala bez stanika maluje auto na evencie dla dzieci

Paula Tumala bez stanika maluje auto na evencie dla dzieci

Paula Tumala bez stanika maluje auto na evencie dla dzieci

Paula Tumala bez stanika maluje auto na evencie dla dzieci

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×