Szukaj

Seksowna gwiazda swoim wielkim biustem wstrzymała ruch uliczny! Bez stanika przyszła na rodzinny event!

Letnia pogoda sprzyja organizacji eventów plenerowych. Jedna z firm postanowiła ostatnio zaprosić dzieci do wspólnej ulicznej zabawy w towarzystwie celebrytów. Jak się okazało całe show skradł wielki biust znanej seksbomby.

W ostatnim czasie w Warszawie zaroiło się od licznych imprez weekendowych oraz pikników rodzinnych. Jedna z firm zorganizowała dziecięce uliczne party w towarzystwie celebrytów. Specjalnie na tę okazję stworzono dla najmłodszych istną strefę piękna! Małe damy mogły skorzystać z profesjonalnych usług fryzjerskich oraz kosmetycznych.

Dziewczynki malowały sobie paznokcie, korzystały z masażu dłoni. Eksperci od wizażu wyczarowali z włosów dziecięcych anielskie loki, koki oraz warkoczyki. Z tych magicznych sztuczek skorzystali przede wszystkim podopieczni Oratorium Św. Jana Bosko w Warszawie, dla których wycieczka w świat piękna dorosłych był wielką frajdą. Największą atrakcja dla maluchów była jednak obecność celebrytów, których widok wywoływał na twarzach maluszków szczery uśmiech.

Na spotkaniu celebryci wspólnie z maluchami stworzyli kolorowe obrazki, które można wylicytować na ich portalach społecznościowych. Zebrane środki ze sprzedaży tych arcydzieł zostaną przeznaczone na doposażenie świetlicy wyżej wymienionego Oratorium. W stworzonej na potrzeby eventu strefie piękna, dzieci zajadały się watą cukrową, samodzielnie skręcały baloniki oraz malowały swoje uradowane buźki. Maluchy wraz z celebrytami malowały także farbkami stojące w pobliżu auta.

Impreza przebiegała w radosnej atmosferze, która dzięki obecności znanych twarzy była sporą atrakcją również dla przypadkowych gapiów. Największą uwagę męskiej widowni skupiała na sobie zmysłowa gwiazda CKM-uPaula Tumala. Piękna celebrytka o anielskich blond włosach, przybyła bowiem na event w zwiewnej pomarańczowej kreacji bez stanika, zatem widok jej wielkiego apetycznie falującego biustu, ocierającego się o maskę auta, przyprawiał kierowców o zawrót głowy.

Oprócz seksownej Pauli Tumali akcję wsparli między inni: Agnieszka Mrozińska, Ania Piszczałka, Sabina Sago, Żora Korolyov z Eweliną Bator oraz Angelika Głaczkowska, która niedawno odpadła z programu Big Brother.

Chcecie kupić piękny obrazek namalowany przez Paulę Tumalę?

Seksowna Paula Tumala oddaje w ręce fanów swoje słowiańskie ciuszki z Eurowizji! Robi to w szczytnym celu!

Celebryci oraz uczestnicy “Tańca z Gwiazdami” malowali z dziećmi pisanki: Paula Tumala, Kasia Vu Manh, Mariusz Węgłowski, Kamila Porczyk

Paula Tumala o ślubie Justyny Gradek i jej byłym partnerze. Gorzko oceniła Philippe’a Pleina: “To jest taki próżny człowiek” [WIDEO]


Czy Paula Tumala jest sexy?

×