Szukaj

Gwiazdy na Wielkanocnych zakupach w Pasażu Tesco: Natalia Siwiec, Lidia Kalita, Łukasz Kędzior, Katarzyna Burzyńska, Dorota Michałowska

Pasaż tesco

Pasaż Tesco świętuje z gwiazdami nadchodzącą Wielkanoc. Znani i lubiani pojawili się by w świątecznych nastrojach spędzić czas na zakupach i spotkaniach z fanami. Jak prezentowały się gwiazdy w otoczeniu wielkanocnych dekoracji? Zobaczcie zdjęcia!

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a jedną z jej nieodłącznych tradycji są niesamowite eventy, które Pasaż Tesco organizuje specjalnie dla swoich klientów. Okolicznościowe wydarzenia mają być bonusem do świątecznych emocji. Uprzyjemnić kupującym ten wyjątkowy okres i pozwolić im na spotkanie z ulubionymi gwiazdami! Nie obywa się również bez okazji do zdobycia cennych nagród. W tym roku w Pasażach Tesco króluje #kurczakomania, a na wydarzeniu nie zabrakło znanych i lubianych.

Pasażu Tesco w Warszawie pojawiła się między innymi Natalia Siwiec oraz Lidia Kalita, która w tym roku zaprojektowała luksusowy wiosenny plecak specjalnie dla klientów Pasaży. By zdobyć to żółciutkie cacko, trzeba jedynie zrobić zakupy za kwotę minimum 100 złotych w dowolnych sklepach i punktach usługowych znajdujących się w Pasażu Tesco.

Trzeba przyznać, że humory i świąteczna atmosfera naprawdę dopisywały obecnym na wydarzeniu gwiazdom. Pojawili się również Łukasz Kędzior czy Katarzyna Burzyńska, a wielkanocne dekoracje naprawdę rozczulały.

Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz: Wielkanoc w Pasażach TESCO czas zacząć! Już w ten weekend spotkasz Natalię Siwiec i dostaniesz luksusowy prezent!

Zobacz: Gwiazdy na świątecznej imprezie w Pasażu TESCO: Małgorzata Rozenek, Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska

Zobacz: Macie już świąteczny sweter? Jeśli nie, nic straconego! Już jutro Małgorzata Rozenek, Kasia Zielińska i Dorota Gardias pomogą wam stworzyć go w Pasażu Tesco!

 


Natalia Siwiec - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Natalia Siwiec - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Lidia Kalita - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Lidia Kalita - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Katarzyna Burzyńska - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Katarzyna Burzyńska - Pasaż Tesco, Wielkanoc 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×