Szukaj

Gwiazdy na świątecznej imprezie w Pasażu TESCO: Małgorzata Rozenek, Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska

Pasaż TESCO Fabryka świątecznych swetrów

Pasaż TESCO Fabryka świątecznych swetrów

Gwiazdy w Pasażu TESCO w Warszawie

W sobotnie południe Pasaż TESCO w Warszawie zaprosił Warszawiaków na niezwykłe wydarzenie. Wychodząc na przeciw swoim klientom, którzy w ostatnim czasie zaaferowani są poszukiwaniem prezentów, postanowił zafundować im chwilę relaksu. Z tej okazji zorganizowano event Fabryka Swetrów Świątecznych, podczas którego można było samodzielnie stworzyć tytułową część garderoby.

Oczywiście zostanie na chwilę projektantem mody to niejedyna atrakcja sobotniego popołudnia. Z pewnością było nią także towarzystwo gwiazd. W wydarzeniu wzięły udział bowiem: Małgorzata Rozenek, Kasia Zielińska, Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska, Kamila Szczawińska i Klaudia Halejcio.

Kobiecy skład do „zadań specjalnych” spotkał się z fanami już od godziny 12:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Fieldorfa 41 w Warszawie. Pomagał w ozdabianiu swetrów. Wszyscy bawili się świetnie, a swetry stworzone przez uczestników to prawdziwe arcydzieła.

Braliście udział w tym wydarzeniu?

Macie już świąteczny sweter? Jeśli nie, nic straconego! Już jutro Małgorzata Rozenek, Kasia Zielińska i Dorota Gardias pomogą wam stworzyć go w Pasażu Tesco!

„Musztardowa” Małgorzata Rozenek przyłapana na shoppingu w Pasażu TESCO! Nie oszczędzała na zakupach przed Dniem Matki

Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska i Mateusz Gessler na premierze swojej wspólnej książki dla Pasaży Tesco


Małgorzata Rozenek - Gwiazdy w pasażu TESCO

Małgorzata Rozenek - Gwiazdy w pasażu TESCO

Katarzyna Zielińska - Gwiazdy w pasażu TESCO

Katarzyna Zielińska - Gwiazdy w pasażu TESCO

Gwiazdy w pasażu TESCO

Gwiazdy w pasażu TESCO

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×