Gwiazdy wspierają akcję „Paczka dla zwierzaczka”: Anna Samusionek, Madzia Wójcik, Ata Postek

Paczka dla zwierzaczka

Paczka dla zwierzaczka

Gwiazda wsparły akcję Paczka dla zwierzaczka. Madzia Wójcik, Anna Samusionek, Ata Postek i wielu innych zbierało karmę dla dwóch warszawskich schronisk.

Organizacja imprez w czasie pandemii jest zadaniem arcytrudnym. Na palcach jednej ręki można policzyć eventy, jakie w polskim show-biznesie odbyły się od początku roku. Ostatnio uwagę fotoreporterów skradł pokaz Ani Cichosz, na którym nie brakowało gwiazd, które wystąpiły w roli modelek.

Paczka dla zwierzaczka. Gwiazdy zbierają karmę dla schronisk

Kilkanaście godzin wcześniej gwiazdy włączyły się w akcję charytatywną Paczka dla zwierzaczka, której inicjatorką jest radna miasta Warszawy – Anna Auksel. W ramach projektu, który odbył się na świeżym powietrzu na warszawskiej Białołęce, z pomocą znanych osób zebrano kilkaset kilogramów karmy dla dwóch schronisk.

Gwiazdy uczestniczące w wydarzeniu stanęły na wysokości zadania. Wcześniej informowały o zbiórce na swoich social mediach, a potem same osobiście dostarczyły pełne bagażniki karmy.

Akcję w dniu finału wsparły m.in.: Anna Samusionek, Ata Postek, Magda Wójcik, Jacek Jschke, Hanna Żudziewicz, Lenka Klimentova, Karolina Pilarczyk i mistrzyni wypieków Aldona Wleklak.

Zdjęcia w galerii.


Anna Samusionek – Paczka dla zwierzaczka

Anna Samusionek – Paczka dla zwierzaczka

Madzia Wójcik – Paczka dla zwierzaczka

Madzia Wójcik – Paczka dla zwierzaczka

Ata Postek – Paczka dla zwierzaczka

Ata Postek – Paczka dla zwierzaczka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×