Największe gwiazdy Hollywood na after party Vanity Fair: Priyanka Chopra, Kendall Jenner, Sophie Turner, Miley Cyrus, Liam Hemsworth, Charlize Theron, Renée Zellweger

Vanity Fair Oscary 2019

Vanity Fair Oscary 2019

Oscary 2019 – gwiazdy na after party Vanity Fair

Plejada gwiazd na after party Vanity Fair zorganizowanym po Oscarach 2019. Na ściance pojawiło się więcej znanych twarzy niż podczas samej gali. Kto pozował do zdjęć? Jak wyglądały stylizacje gwiazd? Zobaczcie zdjęcia!

Oscary 2019 już za nami, nagrody rozdane, pierwsze wywiady i komentarze gwiazd już w sieci. Zimna Wojna bez statuetki, nagroda dla Ramiego Maleka, nagroda dla Green Book i pierwsze w historii Akademii nagrody dla filmu o superbohaterach. Tak można podsumować tegoroczne rozdanie tych prestiżowych, najważniejszych w świecie filmu nagród. Oscary to jednak nie tylko splendor i wyróżnienia, ale również czerwone dywany, ścianki i boskie kreacje. Nie inaczej jest po samej gali!

Jak co roku po rozdaniu nagród odbyło się legendarne już after party Vanity Fair. Jak co roku, pojawiła się na nim plejada gwiazd – zdecydowanie większa, niż na samym czerwonym dywanie! Kogo widziano? Widziano między innymi Renee Zellweger, Miley Cyrus, Liam Hemsworth, Sofia Vergara, Michelle Rodriguez, Sophie Turner, Charlize Theron, Kendall Jenner, Jessica Alba, James McAvoy, Jason Statham, John Legend, Chrissy Teigen czy Ciara.

Zobaczcie ich stylizacje!

Pierwszy wywiad z Joanną Kulig po Oscarach 2019! Nie zabrakło gorzkich słów!

Oscary 2019: Joanna Kulig jak wielka światowa gwiazda! Jej stylizacja powala na kolana!

Oscary 2019: Znamy zwycięzców! Sprawdź, kto wygrał w poszczególnych kategoriach


Selma Blair - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Selma Blair - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Amanda Seyfried - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Amanda Seyfried - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Charlize Theron - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Charlize Theron - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×