Oscary 2019: Na after party Eltona Johna więcej gwiazd niż na czerwonym dywanie! Christina Ricci, Caitlyn Jenner, Paris Hilton, Katheryn Winnick, Heidi Klum, Nicole Scherzinger

Oscary 2019

Oscary 2019

Oscary 2019 – gwiazdy na after party Eltona Johna

Plejada gwiazd na after party Eltona Johna po Oscarach 2019. Jak co roku frekwencja i ilość osób ze śmietanki towarzyskiej Hollywood przebiła czerwony dywan. Kto się pojawił? Jak wyglądały kreacje gwiazd? Która stylizacja prezentowała się najbardziej widowiskowo? Zobaczcie zdjęcia!

Oscary 2019 już rozdane. Tegoroczna gala przyniosła wiele niespodzianek, zapisała się również na kartach historii – między innymi dlatego, że po raz pierwszy nagrodzono film o superbohaterach – a także zafundowała Polakom wielkie rozczarowanie. Zimnej Wojnie nie udało się zdobyć żadnej z trzech statuetek, do których aspirowała. Na szczęście, na otarcie łez i pocieszenie, wciąż zostają nam kreacje z czerwonych dywanów! Przed galą wiele gwiazd prezentowało swoje stylizacje, ale prawdziwe ich zatrzęsienie, jak co roku, pojawiło się na after party Eltona Johna, który od lat konkuruje z imprezą Vanity Fair. Kto pojawił się w tym roku?

Widziano Caitlyn Jenner, Tarona Egertona z partnerką, Heidi Klum, Billa Kaulitza, Christinę Ricci, Paris Hilton, Katheryn Winnick, Leonę Lewis, Pixie Lott, Ashlee Simpson, Rumer Willis czy Eltona Johna. A to dopiero początek listy!

Zobaczcie kto jeszcze zjawił się na najbardziej wyczekiwanym after party roku!

Oscary 2019: Znamy zwycięzców! Sprawdź, kto wygrał w poszczególnych kategoriach

Oscary 2019: Joanna Kulig jak wielka światowa gwiazda! Jej stylizacja powala na kolana!

Oscary 2019: Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela na czerwonym dywanie wyglądali jak milion dolarów!


Nicole Scherzinger - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Nicole Scherzinger - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Jane Seymour- after party Eltona Johna, Oscary 2019

Jane Seymour- after party Eltona Johna, Oscary 2019

Paris Hilton - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Paris Hilton - after party Eltona Johna, Oscary 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×