Opole 2022. Kreacje gwiazd pierwszego dnia: Kajra, Sławomir, Maja Hyży, Anna Wyszkoni, Kasia Cichopek

Opole 2022 - dzień pierwszy

Opole 2022 - dzień pierwszy

Opole 2022. Dzień pierwszy 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Kreacje gwiazd. Zdjęcia.

Festiwal Opole 2022 zapowiada się w tym roku bardzo interesująco. To już 59. edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, która w tym roku odbywa się między 17, 18, 19 i 20 czerwca. Na scenie opolskiego amfiteatru ma wystąpić wiele gwiazd. Zagrają dobrze znani polskim słuchaczom Golec uOrkiestra, Maryla Rodowicz, Sławomir, Zakopower i Piersi. Na widzów czeka również sporo muzycznych niespodzianek, m.in. specjalny koncert z okazji 50. urodzin Justyny Steczkowskiej.

Wśród prowadzących znajdują się Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski.

Oni tworzą świetny zawodowy duet. Dobrze się rozumieją, a nie zawsze się to zdarza. Z takich osób i duetów się nie rezygnuje, a daje im szansę rozwoju i stawia się przed nimi kolejne wyzwania. Ludzie ich bardzo lubią, więc osoby odpowiedzialne za festiwal w Opolu bez wahania zdecydowały, że wykorzystają doświadczenie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego podczas jednego z koncertów festiwalowych – zdradziła nieoficjalnie dla Faktu jedna z osób z TVP.

Co się działo w Opolu piątek 17 czerwca?

Opole 2022: pierwszy dzień festiwalu. Kreacje gwiazd

Podczas piątkowego koncertu Od Opola do Opola przedstawione zostały najważniejsze muzyczne wydarzenia, które miały miejsce w okresie pomiędzy festiwalami opolskimi.

W koncercie wzięli udział m.in.: Halina Frąckowiak, Katarzyna Cerekwicka, Stanisława Celińska, Sławomir, VOX, Sławek Uniatowski, Anna Wyszkoni, Danuta Błażejczyk, Krzysztof Prusik, Andrzej Rybiński, Krystyna Giżowska, Marek Piekarczyk – TSA, Maja Hyży, Karolina Stanisławczyk, Staszek Karpiel-Bułecka, Komodo, Andrzej Rosiewicz, Skaldowie, Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski, Chór ZPiT Mazowsze oraz Mały Chór TGD.

W drugiej części zatytułowanej Folkowe Opole zobaczyliśmy m. in.: Zakopower, Golec uOrkiestra, Enej, Halina Mlynkova, Piersi, Tulia, Zazula, Future Folk, InoRos i Liber, Ciupaga.

Zdjęcia gwiazd w galerii.

Opole Debiuty 2022 – kiedy i o której godzinie?

Widzowie z pewnością już nie mogą się doczekać pierwszych występów uzdolnionych wokalistów. Debiuty w tym roku odbędą się w sobotę 18 czerwca około godziny 23. Tego samego dnia, o godzinie 20:00, odbędą się Premiery, a ok. godziny 22:00 zobaczymy urodzinowe show w wykonaniu Justyny Steczkowskiej. Debiutanci wyjdą na scenę ok. godziny 23:00.


Kajra i Sławomir - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Kajra i Sławomir - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Kajra - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Kajra - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Maja Hyży - Opole 2022, pierwszy dzień festiwalu

Maja Hyży - Opole 2022, pierwszy dzień festiwalu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Hyży największa gwiazda ahahaha dziećmi się zajmij kobieto a nie na scene

  • Matka pisze:

   Dokładnie,zaraz urodzi na scenie,albo w Opolu,a tam w Warszawie wszystko ustawione,opłacone.A siedź kobieto w domu dzieci cię potrzebują i to nowe tym bardziej.Zwariowała na punkcie kariery.Nikt jej prawie nie zna jakieś małolaty się nią jarają

 • Gośćter pisze:

  Ziejecie nienawiścią do wszystkich co z was za ludzie jeszcze się nienarodzil co by wszystkim dogodził

 • Gość 66 pisze:

  Słabi wokaliści,gwiazd brakuje.Niestety Edyta odmówiła.Szkoda, że ta KOD -ra Kajah tak skłóciła całe środowisko muzyczne.Raz przez nią nie odbył się festiwal.Bo urażeni rzekomo wokaliści odmówili.I tak to się ciągnie.Paru na własne życzenie ma krechę .A dla miłośników muzyki to wielka strata.Zgasilam telewizor jak był folk.Nie, nie mogę oglądać zespołu z tym grubasem z zespołu Piersi.Trąby,hałas cygański,facet wyje i wyglądem straszy ludzi.Enej niestrawny,kiedy zmieni nazwę,bo Polaków drażni ten czyjś pseudonim?

 • Pola pisze:

  Hyży, chyba przeglądała się tylko w lusterku kieszonkowym.

 • Viki pisze:

  Młynkowa totalny niewypał, ucięło jej ramiona i szyję. Miało być pewnie wow, a wyszło groteskowo.

 • Panicz pisze:

  Jaka gwiazda ta Kajra buahahahaha za darmo bym nie chciał jej płyty ani biletu na koncert xD

 • Blubo pisze:

  Ojej, strasznie obrzydliwi sa. Jak oni w ogóle wyglądają. To albo wina diety albo jadą na jakich oipioidach. Skora blada matowa, podkrazone oczy. Wygladaja jakby niespali kilku nocy. Nie ma w nich zycia. Pani Konarska i Cichopek wygladaja w miare zdrowo. Natmiast ten szymkowiak i sikora to totalne przeszczepy. Kto ich tam wpuscil

 • Ala pisze:

  Super koncert . Gratulacje dla TVP

  • Gość pisze:

   taaaa

  • Gość pisze:

   a ty się dobrze czujesz? Straszna szmira, falsz i beztalencie

  • Gość 66 pisze:

   Też tak uważam,trochę braków,ale ogólnie światowo,eurowizyjnie,głosowania z ośrodków TV.Orkiestra super,trochę gwiazd ,Ochman jak zawsze głos,skromność,klasa .Steczkowska głos,wokalizy,trochę inne aranże nie brzmiało to dobrze.

  • Gość Halma pisze:

   TVP to totalne dno i szambo koncert to samo

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×