Opole 2020. Trzeci dzień: Stanisława Celińska, Ania Karwan, Lanberry, Anna Jurksztowicz

Opole 2020: dzień trzeci

Opole 2020: dzień trzeci

Dzisiejszego wieczoru na scenie w Oplu ponownie możemy zobaczyć całą plejadę gwiazd. Koncert Premiery jest jednym, na który najbardziej czekają widzowie. Jak tego dnia zaprezentowały się gwiazdy? Kto pojawił się na scenie?

57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu trwa aż cztery dni. Rozpoczął się on w piątek uroczystą galą Opole na start, a zakończy w piątek 7 września. Przez dwa pierwsze dni mogliśmy zobaczyć całą plejadę gwiazd. Pierwszego dnia na scenie pojawiła się między innymi Viki Gabor, która odebrała nagrodę za singiel Superhero, który pokrył się podwójną platyną. Był to dzień, w którym mogliśmy zobaczyć także koncert Debiuty, który jest furtką do muzycznej kariery dla wielu artystów.

Sobota w Opolu rozpoczęła się od konceru Festiwal, festiwal!!! – Złote polskie przeboje, podczas którego na scenie mogliśmy zobaczyć największe gwiazdy opolskiej sceny. Swoje największe hity zaśpiewali: Skaldowie, Bajm, Marcin Daniec, Edyta Geppert, Maryla Rodowicz, Pectus. Była to także okazja, by zobaczyć wykonania; Eweliny Lisowskiej, Natalii Kukulskiej, Macieja Miecznikowskiego, Haliny Mlynkovej, zespołu LemOn, Rudej, oraz wielu innych. Była to okazja, aby przypomnieć najważniejsze wydarzenia z historii festiwalu. Ten dzień zakończyło wspomnienie Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego.

Ople 2020: dzień trzeci. Kreacje gwiazd

Trzeci dzień opolskiego Festiwalu otworzył koncert Majewska & Korcz okrągłe 45. Jest to recital Alicji Majewskiej. Wokalistce na scenie towarzyszył Włodzimierz Korcz. Artyści uczcili 45 lat wspólnej pracy scenicznej. O godzinie 21 na ekranach telewizorów rozpoczął się koncert Premiery, w którym artyści będą rywalizować o nagrodę Karola Musioła. Radę Artystyczną Festiwalu wyłoniła aż 10 wokalistów. Na scenie zobaczymy: Rafała Brzozowskiego, PIN, Kombii, Sławka Uniatowskiego, Stanisławę Celińską, Annę Jurksztowicz, Lanberry, Mateusza Ziółko, Janusza Radka i Sanah. Podczas koncertu zaplanowano też występ zeszłorocznych laureatów, czyli Anny Karwan i Marcina Sójki.

Już teraz wiadomo, że statuetki koncertu Premiery powędrowały do Stanisławy Celińskiej, Lanberry i Sanah – gratulujemy!

Około godziny 22.30 rozpocznie się natomiast koncert Cisza, jak ta Muzyka Romualda Lipki, będzie to hołd złożony przez artystów zmarłemu w lutym tego roku liderowi Budki Suflera.

Zdjęcia gwiazd wprost ze sceny w Oplu możecie zobaczyć w naszej galerii.

 


Anna Karwan

Anna Karwan

Sanah

Sanah

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×