Opole 2019. Gwiazdy na koncercie „Nie pytaj o Polskę”: Edyta Górniak, Margaret, Ewelina Lisowska, Sarsa

Opole 2019 dzień trzeci

Opole 2019 dzień trzeci

Kolejny dzień festiwalu w Opolu 2019 za nami. Podczas ostatniego koncertu Nie pytaj o Polskę – 30 lat wolności wystąpiła cała plejada gwiazd. Wśród nich: Edyta Górniak, Ich Troje, Margaret, Maryla Rodowicz, Sarsa.

W piątek rozpoczął się 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Święto polskiej piosenki trwa w najlepsze i zakończy się w poniedziałek. Podczas niedzielnego koncertu TVP zaproponowała swoim widzom prawdziwe emocje patriotyczne. Na scenie zabrzmiał piękny koncert Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI, a na opolskiej scenie zaprezentowali się polscy młodzi artyści urodzeni po 1989 roku. Nie zabrakło także starszych uznanych gwiazd polskiej piosenki, które zaśpiewały przeboje ostatniego trzydziestolecia.

Na scenie opolskiego amfiteatru pojawili się: Ewelina Lisowska, Margaret, Igor Herbut, Natalia Nykiel, Kamil Bednarek, Sarsa, Daria Zawiałow, Dawid Kwiatkowski, De Mono, Golden Life, Maryla Rodowicz, Reni Jusis, Stachursky, Kombii, Katarzyna Cerekwicka, Feel, Lemon, Ania Dąbrowska, Paweł Kukiz, Krzysztof Cugowski, Sydney Polak, Ryszard Rynkowski, Piotr Rubik, Big Day, Łzy, Ich Troje, Marcin Rozynek.

W ostatniej chwili z koncertu zrezygnował Michał Szpak. Wszystko przez problemy ze zdrowiem. Na scenie pojawiła się Edyta Górniak, która miała być gwiazdą piątkowego show. Ze względu na nagłe zasłabnięcie diwa podjęła decyzję o przesunięciu swojego występu na niedzielę.

Zobaczcie, jakie kreacje wybrały gwiazdy na niedzielny koncert.

Zobacz: Opole 2019. Gwiazdy drugiego dnia: Anna Karwan, Izabela Trojanowska, Kasia Moś, Monika Kuszyńska

Zobacz: Opole 2019. Gwiazdy koncertu „Od Opola do Opola”: Roksana Węgiel, Ania Wyszkoni, Sylwia Grzeszczak, Krystyna Prońko

Zobacz: Michał Szpak nie wystąpi w Opolu! W ostatniej chwili odwołał swój występ! Znamy powód!


Edyta Górniak – Opole 2019

Edyta Górniak – Opole 2019

All-ONS_1063764697-AAA
Margaret - Opole 2019

Margaret - Opole 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×