Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i...

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!
Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Opole 2018. Gwiazdy trzeciego dnia festiwalu: Edyta Górniak, Margaret, Natalia Szroeder, Sarsa

Opole 2018 występy, zdjęcia, gwiazdy


Opole 2018 – trzeci dzień

10 czerwca odbył się trzeci dzień 55 festiwal w Opolu. W niedzielę widzowie mogli obejrzeć koncert Od Opola do Opola. Podczas tej części zaprezentowano najważniejsze muzyczne wydarzenia z festiwali opolskich.

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana w Opolu! Ostra akcja miała miejsce na ściance! [WIDEO]

Uhonorowano wielu zacnych artystów, a całą galę poprowadzili Tomasz Kammel, Andrzej Krzywy i Ifi Ude. Na scenie opolskiego amfiteatru pojawili się tacy wykonawcy jak: Edyta Górniak, Sławomir, Kasia Kowalska, Margaret, Natalia Szroeder, Wanda i Banda, Gromee, Edyta Geppert, Kortez, Red Lips, Sarsa, Stanisława Celińska oraz Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz.

Druga część niedzielnego wieczoru to Piosenka Ci nie da zapomnieć. Koncert przebojów stulecia. Tym razem udział wzięły gwiazdy polskiej piosenki reprezentujące różne pokolenia:  Edyta Górniak, Halina Mlynkova, Kombii, Natalia Szroeder, Katarzyna Cerekwicka, Sławomir Uniatowki, Natalia Sikora, Małgorzata Ostrowska, Daria Zawiałow, Rafał Brzozowski, Andrzej Krzywy, Andrzej Lampert, Marek Piekarczyk, De Mono, Beata Przybytek, Red Lips, Ryszard Rynkowski, Feel, Red Lips, Damian Ukeje, Łukasz Drapała, Ifi Ude, Katarzyna Moś i Łukasz Zagrobelny.

Koncert poprowadził  Artur Orzech.

Zdjęcia z trzeciego dnia festiwalu w Opolu 2018 poniżej. Oglądaliście?

Opole 2018. Przygotowania do trzeciego dnia festiwalu idą pełną parą! Gwiazdy rozgrzewają głosy przed wielkim finałem!

Plejada największych gwiazd na festiwalu Opole 2018: Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Barbara Kurdej-Szatan, Łukasz Zagrobelny, Krzysztof Krawczyk

71-letni Krzysztof Krawczyk największą gwiazdą drugiego dnia festiwalu w Opolu! Porwał cały amfiteatr śpiewając swoje hity z playbacku!

Czy oglądasz festiwal w Opolu?Komentarzy: 5


Gość | 12 czerwca 2018, 11:09

Podpis po zdjęciem zmieńcie, proszę, na Andrzej Lampert (nie Lambert).


super Alicja ! | 11 czerwca 2018, 17:23

Tam wszyscy mogli by się uczyć od Pani Majewskiej, nawet zadzierająca nochala i wydzierająca się Górniak, które zajechała wczoraj przebój Beaty Kozidrak. Dobry występ miały jeszcze Edyta Gepert choć była jakaś przygaszona i mało obecna , a przecież ma mocny, piękny głos…No i Stasia Celińska, która co prawda wielkiego głosu nie ma, ale jej ballady są poprostu jakieś magiczne w swojej prostocie.


Alicja Majewska- Głos Forma Klasa | 11 czerwca 2018, 17:21

PIĘKNA ALICJA MAJEWSKA, JEDYNA, NAJWIĘKSZA i NAJLEPSZA GWIAZDA TEGO FESTIWALU. !!!! NIEZAWODNA WCIĄŻ W ŚWIETNEJ FORMIE WOKALNEJ i FIZYCZNEJ. NIEWIARYGODNE ,ŻE TA KOBIETA MA 70 LAT i WCIĄZ TAKA ŻYWOTNA ,RADOSNA, N A T U R A L N A i ŚWIEŻA. ZAKASOWAŁA SWYM GŁOSEM -DZWONEM TAM WSZYSTKICH. GWIAZDĘ POZNAĆ PO TYM, ŻE JEJ KAŻDY KONCERT TO 100% PROFESJONALIZMU, A KAŻDY KOLEJNY LEPSZY OD POPRZEDNIEGO. TO BYŁ CUD MIÓD NA SERCE.


Gośćhj | 11 czerwca 2018, 09:37

Kowalska ma pakt z diabłem, wyglada lepiej niz kiedyś,aż niemozliwe


RichardTIEDY | 10 czerwca 2018, 22:46

shoes to buy online


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×