Oliwia Bieniuk na premierze filmu „Ania”. Zainspirowała się lookiem swojej mamy z ostatniego wyjścia. Tu wszystko jest niemal identyczne

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska

19-letnia Oliwia Bieniuk na premierze filmu Ania. Wyglądała tak jak jaj jej mama na ostatnim wyjściu! Podobna kreacja i fryzura. Zdjęcia. 

Dziś odbyła się uroczysta premiera filmu Ania Annie Przybylskiej. Dokument o życiu wielkiej aktorki przygotowali dwaj reżyserzy: Michał Bandurski i Krystian Kuczkowski. Na potrzeby produkcji zebrali oni niepublikowane materiały z udziałem Anny, rozmowy z jej bliskimi oraz gwiazdami, które z nią współpracowały na małym i dużym ekranie.

Wśród uczestników obrazu nie mogło zabraknąć partnera Przybylskiej – Jarosława Bieniuka i dzieci – Oliwii i Szymona. Jedyna córka pary ma już 19 lat i poszła w ślady sławnej mamy. Poszła do szkoły aktorskiej, a oprócz tego dołączyła do obsady serialu Gliniarze. Na dzisiejszej imprezie oczywiście nie mogło jej zabraknąć.

Oliwia Bieniuk na premierze filmu Ania

19-latka miała na sobie czarną, długą sukienkę z głębokim dekoltem. Jej look uzupełniały biżuteria i srebrne sandały na obcasie. Specjalnie na tę okazję zafundowała sobie nową fryzurę: grzywkę w dziewczęcym stylu.

Trudno nie odnieść wrażenia, że Oliwia bardzo przypomina w tym wydaniu swoją mamę podczas ostatniego wyjścia na czerwony dywan. Podczas imprezy Orange Kino Letnie w 2013 roku Przybylska pokazała się w niemal tak samo wyglądającej sukni z głębokim dekoltem, a dodatkowo miała identyczną fryzurę. Zdjęcia obu pań zobaczycie w galerii pod tekstem.

Na kreację 19-letniej córki Ani zareagowała m.in. Julia Wieniawa:

Piękne – napisała pod naszym postem na Instagramie.

Podoba się wam Oliwia Bieniuk? Tutaj więcej zdjęć z imprezy.

Oliwia Bieniuk o filmie o matce

19-latka jeszcze przed premierą mówiła, że jest pod wrażeniem nowego obrazu.

Pytaliście mnie ostatnio czy widziałam film ,,Ania”.
W rodzinnym gronie mogliśmy wczoraj go zobaczyć.
Ogromne emocje, mocno to przeżyłam, ale było warto.
Mama jest w nim taka jaką pamiętam – napisała na Instagramie.

Tak pozytywna recenzja zachęciła was do pójścia do kin? Przypomnijmy, że film pojawi się w nich już w najbliższy piątek, 7 września.


Oliwia Bieniuk premiera filmu Ania

Oliwia Bieniuk premiera filmu Ania

Anna Przybylska w 2013 roku

Anna Przybylska w 2013 roku

Oliwia Bieniuk premiera filmu Ania

Oliwia Bieniuk premiera filmu Ania

Komentarze

  • Gość ja pisze:

    nie dorównuje ani urodą ani figurą Annie ale infantylnością bije rekordy, sodówa wali w dekiel, mamę traktuje jak trampolinę do sukcesu, żenada

  • Gość g pisze:

    Męcza już te laurki i zachwyty. Zamiast dać jej spoczywać w spokoju to partner i córka chcą się dorobić na tym nieszczęściu. Oliwia ani trochę nie przypomina mamy i szkoda mi jej że chce zrobic karierę bazując na popularności matki. Dajcie jej juz spokój. Szkoda jej bo była młoda miała małe dzieci ale nie róbcie z niej świętej .

  • Gość pisze:

    Nie rozumiem tego fenomenu Anny Przybylskiej, tego ciągłego zachwytu nad jej niby talentem. Była całkiem przeciętną aktorką, nie wyróżniała się swoim warsztatem od koleżanek po fachu. Owszem piękna, kamera ja lubiła, dlatego też miała mnóstwo propozycji. Dla mnie zwyczajna dziewczyna, dobra, miła, jak mówią Ci co ja znali osobiście. Dla dzieci najlepsza matka, dla znajomych przyjaciółka, dla rodziny najwazniejasza na świecie. Umarła za wcześnie, ale czy z tego powodu trzeba robić z niej gwiazdę? Nie była nią i zdaje się że za życia wcale nie chciała nią być. Osobiście nie lubiłam jej na ekranie, krzykliwa, chrapliwa, drażniła mnie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×