Off Camera 2019. Kreacje gwiazd na gali zamknięcia: Edyta Herbuś, Monika Olejnik, Viola Kołakowska

Off Camera zakończenie 2019

Off Camera zakończenie 2019

Festiwal OFF Camera 2019 w Krakowie dobiegł końca. Na galę finałową zjechało sporo osobistości ze świata mediów. Zobacz w jakich kreacjach gwiazdy błyszczały na czerwonym dywanie.

W sobotę zakończył się kolejny festiwal OFF Camera. Festiwalowe miasteczko zbudowane w Krakowie odwiedziło mnóstwo gwiazd światowego oraz polskiego kina. Również widzowie mogli uczestniczyć w spotkaniach z gwiazdami i pokazach filmowych pod gołym niebem. Podczas festiwalu zaprezentowano mnóstwo produkcji, które rywalizują w dwóch konkursach – Wytyczanie Drogi i Polskie Filmy.

W tym pierwszym walczą o Krakowską Nagrodę Filmową w wysokości 100 000 dolarów przyznawaną przez międzynarodowe jury, któremu przewodniczy Allan Starski. W drugim dziesięć fabuł walczy o Nagrodę Kulczyk Foundation w wysokości 300 000 złotych. Polskie filmy oceniało jury, któremu przewodniczył aktorka Marcia Gay Harden. Szefem jury Konkursu Międzynarodowego był scenograf Allan Starski.

Na finałowej gali nie zabrakło polskich gwiazd oraz celebrytów, którzy z dumą pozowali na czerwonym dywanie prezentując swoje spektakularne kreacje przygotowane z myślą o dzisiejszym wieczorze.

W Krakowie pojawili się: Edyta Herbuś, Joanna Jabłczyńska, Katarzyna Sowińska, Monika Olejnik, Viola Kołakowska, Antek Królikowski z Kasią, Borys Szyc, Maciej Zakościelny, Tomasz Karolak, Allan Starski, Andrzej Sołtysik, Jacek Braciak, Wojciech Mecwaldowski.

Kto wyglądał najlepiej? Zobacz poniżej stylizacje gwiazd.

Zobacz: Billboards 2019. Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie: Taylor Swift, Eva Longoria, Cardi B [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Zobacz: “Gramy dla Europy”. Gwiazdy świętują 15-lecie Polski w Unii Europejskiej: Margaret, Marcelina Zawadzka, Sylwia Grzeszczak

Zobacz: Gwiazdy na festiwalu OFF Camera 2019: Julia Wieniawa, Magdalena Lamparska, Olga Bołądź, Marcin Prokop, Olivier Janiak


Antek Królikowski z dziewczyną Kasią – Off Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią – Off Camera 2019

Edyta Herbuś - Festiwal Mastercard OFF Camera.

Edyta Herbuś - Festiwal Mastercard OFF Camera.

Monika Olejnik - Festiwal Mastercard OFF Camera.

Monika Olejnik - Festiwal Mastercard OFF Camera.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×