Gwiazdy serialu „Druga Szansa” promują trzeci sezon: Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Boczarska, Mikołaj Roznerski [GALERIA]

Druga szansa trzeci sezon 2017 obsada

Druga szansa trzeci sezon 2017 obsada

Trzeci sezon Drugiej Szansy w TVN

Serial Druga Szansa cieszy się ogromną popularnością. Drugi sezon oglądało średnio 1,72 mln Polaków. Od 13 lutego widzowie TVN mogą śledzić nowe odcinki przgód Moniki Boreckiej. W trzecim sezonie surową agentkę gwiazd, w którą wciela się Małgorzata Kożuchowska, poznamy z zupełnie innej strony. Bohaterka będzie musiała pogodzić karierę z macierzyństwem, bowiem już w pierwszym odcinku na świat przyszło jej dziecko, córka Basia.

Zobacz: Tak wygląda dziecko Moniki Boreckiej z „Drugiej szansy”. Sceny porodu przejdą do historii

O względy Moniki rywalizować będzie dwóch przystojniaków – Adam i Marcin. Czy uda się Monice zbudować rodzinie o której marzyła od dawna? Jak potoczą się jej losy? Na te i inne pytania odpowiadała obsada Drugiej szansy, która pojawiła się na konferencji promocyjnej.

Wśród gwiazd opowiadających o trzecim sezonie hitu TVN nie zabrakło, m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej, Magdaleny Boczarskiej, Katarzyny Herman, Mikołaja Roznerskiego czy Moniki Mariotti, którą od marca będziemy mogli oglądać w Tańcu z gwiazdami.

Druga szansa – kiedy i o której oglądać?

Premierowe odcinki Drugiej szansy w każdy poniedziałek o 21.30 w TVN.

Obsada serialu Druga Szansa - trzeci sezon 2017

Obsada serialu Druga Szansa – trzeci sezon 2017

Małgorzata Kożuchowska w serialu Druga Szansa - Instagram

Małgorzata Kożuchowska z dzieckiem w serialu Druga Szansa – Instagram


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×