Szukaj

Stylowe gwiazdy na premierze spektaklu: Julia Wieniawa, Paulina Sykut, Katarzyna Zielińska, Mateusz Damięcki z żoną

Nowy Jork. Prohibicja gwiazdy

Premiera spektaklu Nowy Jork. Prohibicja w Romie

Julia Wieniawa, Paulina Sykut, Kasia Zielińska… W Teatrze Roma odbyła się premiera spektaklu Nowy Jork. Prohibicja. Na scenie pojawiło się sporo znanych aktorów. Na czerwonym dywanie po przedstawieniu błyszczało także mnóstwo gwiazd, które z zaciekawieniem podziwiały sztukę.

12 grudnia w warszawskim Teatrze Roma miała miejsce premiera spektaklu Nowy Jork. Prohibicja. Jest to niesamowita opowieść o tym, jak amerykański sen zamienia się w senny koszmar. W rytm musicalowych hitów wyłaniają się poważne historie, dotykające każdego z nas:

Na spektakl składają się 23 piosenki zaczerpnięte z amerykańskiego repertuaru jazzowego, swingowego i bluesowego z lat 20. i 30. ubiegłego stulecia. W scenariuszu znalazły się zarówno autentyczne utwory z tamtego okresu, jak również piosenki specjalnie napisane piosenki, które nawiązują do stylu epoki – czytamy na stronie teatru.

Na scenie, swój popis aktorski dali: Kacper Kuszewski, Katarzyna Zielińska, Ewa Konstancja Bułhak, Magdalena Smalara, Rafał Królikowski oraz Marcin Przybylski.

Na uroczystej premierze pojawili się, m.in.: Mateusz Damięcki, Paulina Sykut-Jeżyna, Julia Wieniawa, Ilona Łepkowska, Krystyna Tkacz, Mariusz Czerkawski.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie.

Ale CIOS! Julia Wieniawa została blondynką! Antek Królikowski dopiero teraz widzi, ile stracił! [AKTUALIZACJA]

Piękna Julia Wieniawa została pobita przez znaną aktorkę! Twarz młodej gwiazdy jest pokiereszowana! O co im poszło?

Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim! Zadała mu właśnie ostateczny cios! Ujawniła WSZYSTKO!


Czy Julia Wieniawa jest dobrą aktorką?

×