Szukaj

Plejada gwiazd na Noworocznym Obiedzie w amerykańskiej restauracji: Katarzyna Zielińska, Edyta Herbuś, Ola Kisio, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Noworoczny obiad z gwiazdami 2017 Jeff's

Noworoczny obiad z gwiazdami 2017 Jeff's

Noworoczny obiad z gwiazdami w Jeff’s 2017

Po raz 12 gwiazdy wzięły udział w akcji Noworoczny obiad w Jeff’s. Na kilka godzin znani z pierwszych stron gazet wcielili się w role kelnerów i obsługiwali dzieci z domów dziecka. W ramach wyjątkowego charytatywnego projektu przez ponad dekadę przewinęło się już ponad 3 tysiące (!) dzieci z całej Polski.

Pomysłodawczynią projektu jest Verena Jarczyńska, która razem z mężem Ademem prowadzi kilka popularnych restauracji. Noworoczny obiad z gwiazdami co roku odbywa się w inspirowanej amerykańskim stylem knajpce na Polu Mokotowskim w Warszawie.

W ubiegłym roku w wydarzeniu uczestniczyło ponad 30 gwiazd. Nie inaczej było tym razem. Noworoczny obiad w Jeff’s 2017 przygotowywali i serwowali najmłodszym takie sławy, jak: Katarzyna Zielińska, Edyta Herbuś, Artur Chamski, Ryszard Kalisz z rodziną, Monika Mrozowska, Anna Jurksztowicz, Anna Oberc, Mateusz Gessler, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Mateusz Damięcki, Piotr Rubik, Joanna Racewicz, Adam Fidusiewicz, Karolina Szostak, Rafał Królikowski, Łukasz Jemioł, Mariusz Czerkawski. 

W tym roku po raz pierwszy od dawna nie pojawiła się Małgorzata Socha, która dopiero co urodziła córkę Basię.

Zdjęcia z wydarzenia w galerii.

Zobacz: Małgorzata Socha urodziła! Znamy płeć i imię dziecka. Wygadał się znany gwiazdor

Katarzyna Zielińska - Noworoczny obiad z gwiazdami 2017 w Jeff’s

Katarzyna Zielińska – Noworoczny obiad z gwiazdami 2017 w Jeff’s

Adam Fidusiewicz - Noworoczny obiad z gwiazdami 2017 w Jeff's

Adam Fidusiewicz na Noworocznym obiedzie z gwiazdami 2017 w Jeff’s


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×