Gwiazdy na premierze „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”: Olga Bołądź, Edyta Herbuś, Maria Sadowska

Gwiazdy na premierze filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

Gwiazdy na premierze filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

Olga Bołądź, Sandra Drzymalska, Katarzyna Dąbrowska, Robert Więckiewicz... Gwiazdy pojawiły się na premierze filmu Najmro. Kocha, kradnie, szanuje. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

W minionym roku gwiazdy przez kilka miesięcy nie mogły gościć na branżowych imprezach przez pandemię koronawirusa oraz obostrzenia nałożone przez rząd Mateusza Morawieckiego. Na szczęście już kilka miesięcy temu część restrykcji została zniesiona, z uwagi na znaczny spadek liczby zachorowań w Polsce. Ponownie zaczęto organizować wydarzenia, na których chętnie bryluje śmietanka show-biznesu.

Gwiazdy na premierze filmu Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

W poniedziałkowy wieczór odbyła się premiera filmu Najmro. Kocha, kradnie, szanuje. W produkcji jedną z głównych ról gra Olga Bołądź, która tego wieczoru wybrała komplet obszyty cekinami – top z półgolfem oraz długimi rękawami, spódnicę za kolano i sznurowane sandałki. Włosy sięgające do ucha podkreśliły jej rysy twarzy i odjęły kilka lat.

Oprócz Olgi na premierze pojawili się także: Jakub GierszałDawid Ogrodnik, Edyta Herbuś, Artur Chamski, Katarzyna Ankudowicz, Agnieszka Kawiorska, Maria Dębska, Maria Sadowska, Wojciech Medyński, Mirosław Zbrojewicz, Katarzyna Dąbrowska, Grzegorz Zawierucha, Robert Więckiewicz, Rafał Zawierucha, Sandra Drzymalska, Andrzej Andrzejewski, Marta Wągrocka, Piotr Gąsowski, Mateusz Rakowicz, Katarzyna Łaska, Karolina Chapko.

Zdjęcia w galerii.

O czym jest film Najmro. Kocha, kradnie, szanuje?

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje, to komedia akcji, która została stworzona na podstawie wydarzeń z życia Zdzisława Najmrodzkiego, który w czasie PRL stał się prawdziwą gwiazdą półświatka. Mężczyzna aż 29 razy wymykał się organom ścigania, czym ośmieszył ówczesne władze. Kobiety szalały na jego punkcie, a mężczyźni podziwiali jego spryt i przebiegłość. Milicja, chcąc uchwycić przestępcę, oferowała wysokie nagrody za jego głowę, jednak on pozostawał nieuchwytny.

W powyższym tytule główny bohater wraz ze swoją bandą okrada Pewexy i wiedzie życie na bardzo wysokim poziomie. Uwielbia dobrą zabawę oraz wolność, której za wszelką cenę nie chce stracić. Zmienia spojrzenie na świat w momencie, w którym poznaje kobietę swoich marzeń. Czy w imię miłości będzie w stanie zrezygnować z przestępczego procederu? Tego dowiemy się już 17 września.


Olga Bołądź - premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

Olga Bołądź - premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

Dawid Ogrodnik - premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

Dawid Ogrodnik - premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

Jakub Gierszał - premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

Jakub Gierszał - premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jakub Gierszał to niezły przystojniak i jak zmężniał. Dojrzały i utalentowany facet.

 • Gość pisze:

  mnie bawi to mniemanie o swojej zajeb..ści tej co stylizuje Olge. Widziałem kilka filmików i wymiękam.
  Totalny brak klasy i milion kompleksów . Nikt nie robi ze stylizowania takiej szopki jak ona. No ale jak ma się tylko taką pracę to się jaramy jak pochodnia. hahahahah. Żenada. To była premiera filmu czy pokaz stylizacji i stylistki. Nie kumam.

 • Gość pisze:

  Sadowska chyba schudła i najlepiej się ubrała

 • Gość pisze:

  Olga trochę przestylizowana

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×