Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Już po! Ukochany Olgi Frycz pochwalił się gorącą nowiną, a dumna aktorka swoim skarbem!
Już po! Ukochany Olgi Frycz pochwalił się gorącą nowiną, a dumna aktorka swoim skarbem!

Już po! Ukochany Olgi Frycz pochwalił się gorącą nowiną, a dumna...

Już po! Ukochany Olgi Frycz pochwalił się gorącą...

Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Słowa jego córki chwytają za serce
Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Słowa jego córki chwytają za serce

Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Słowa jego córki chwytają...

Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Słowa...

Gwiazdy świętują 21-lecie marki Gosi Baczyńskiej: Małgorzata Kożuchowska, Kasia Warnke, Magdalena Cielecka
Gwiazdy świętują 21-lecie marki Gosi Baczyńskiej: Małgorzata Kożuchowska, Kasia Warnke, Magdalena Cielecka

Gwiazdy świętują 21-lecie marki Gosi Baczyńskiej: Małgorzata Kożuchowska, Kasia Warnke, Magdalena...

Gwiazdy świętują 21-lecie marki Gosi Baczyńskiej: Małgorzata Kożuchowska,...

Dziś środa, 22.08.2018

Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna Kulczyk, Kinga Rusin, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz

Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018 zdjęciaNagrody Polskiej Rady Biznesu 2018 – zdjęcia z gali

Biznesowe Oscary rozdane! Za nami gala 7. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, którą poprowadził niezawodny dziennikarski duet – Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

Na eleganckiej gali w warszawskim Ufficio Primo pojawiła się cała plejada biznesmenów, dziennikarzy i stołecznych celebrytów. Nie zabrakło również polskich miliarderów z Grażyną Kulczyk na czele.

Wśród obecnych można było spotkać takie osobistości jak Hanna Gronkiewicz-Waltz, Małgorzata Kidawa-Błońska, Leszek Balcerwicz, Monika OlejnikAnita WernerAnna Niemczycka z mężem, Izabela Janachowska, Anna Kalczyńska, Roman Giertych, Katarzyna SokołowskaJoanna PrztakiewiczDawid Woliński czy Bożena Walter.

Zdjęcia w galerii.

Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018 – kto dostał?

Nagroda trafia w ręce osób, które dzięki swojej wytrwałości, odwadze i przedsiębiorczości potrafią w znaczący sposób wpływać na otaczającą rzeczywistość społeczną i gospodarczą. W tegorocznym gronie finalistów znalazło się siedmiu kandydatów – w kategorii Sukces: Przemysław Gacek, Zbigniew Grycan, Zenon Ziaja; w kategorii Działalność społeczna: Paweł Cywiński, Andrzej Guła, Weronika Paszewska, Bartosz Pilitowski. O tym, kto wygra decyduje kapituła, która wskazuje także laureata Nagrody Specjalnej Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Wejcherta.

Do kogo powędrowały Nagrody Polskiej Rady Biznesu w 2018 roku?

  • W kategorii Wizja i innowacje laureatem Nagrody Polskiej Rady Biznesu został Przemysław Gacek – pomysłodawca, założyciel i prezes Grupy Pracuj. Jego firma zatrudnia blisko 800 osób i działa w ponad czterdziestu krajach na całym świecie.
  • Laureatem Nagrody Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Kulczyka w kategorii Sukces za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek, został Zenon Ziaja – założyciel i prezes Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków.
  • Nagroda Polskiej Rady Biznesu imienia Andrzeja Czerneckiego w kategorii Działalność społeczna za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym, trafiła do Bartosza Pilitowskiego z Fundacji Court Watch Polska.
  • Laureatem Nagrody Specjalnej Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Wejcherta został ksiądz Adam Boniecki, który był wieloletnim redaktorem naczelnym „Tygodnika Powszechnego”.

Gwiazdy promują festiwal w Opolu 2018: Margaret, Kasia Kowalska, Sarsa, Gromee, Marta Gałuszewska

Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor Swift, Christina Aguilera, Dua Lipa, Camila Cabello

Gwiazdy i rodzina na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle: Victoria Beckham, Amal Clooney, Serena Williams, Oprah WinfreyCzy masz swój własny biznes?

Komentarzy: 6


ada | 22 maja 2018, 16:15

W oczekiwaniu na kolejne umorzenie sprawy zabójstwa Roberta Wójtowicza przez ks. Krzysztofa Litwę.


Gość | 22 maja 2018, 09:53

Rusin w firankach chyba pomyliła imprezy


Gośćfakt | 22 maja 2018, 09:50

śmietnik udajcy ze jest swiatowy a to tylko lokalny zaścianek wystrugany przez oficerow prowadzących lansujący się w Toi Toi TVN a nagroda im byłych TW jest warta ZERO reszta to zaklinanie rzeczywistości i kompletny brak poczucia realizmu czyli Pozar w burdelu i Hipnoza w jednym


prb | 22 maja 2018, 09:30

Noc zywych trupow wydmuszek i słupow TW SB WSI UOP oraz ich rodzin i pociotków a także klakierow amatorów Swat uciekl do przodu a oni nadal mysla ze cos znacza Polska rada tzw biznesu dzieli się na tych którzy mieli zarzutu maja lub będą mieć a szczytem dna jest nagroda im J kulczyka w kategorii sukces czyli jak zblatowany słup uwlaszczyl się na majatku dzięki sprzedajnym politykom oraz komunistycznym słuzba


Gość | 22 maja 2018, 07:39

Osobistości ????????????? Ja chyba śnię……


alianpeer | 21 maja 2018, 23:11

Nie można się nadziwić, jak patrze na ten żałosny Polski blichtr, który na siłę chce udawać Cannes albo Hollywood – chce się wymiotować. Podstarzałe laski , którym się wydaje, że czas stoi w miejscu, większość czasu spędzające w fit klubach i salonach urody i ich jeszcze starsi partnerzy 🙂 siwiutcy , wciągający brzuchole , udający wielką nieskończoną miłość do swych wyglądających jak 10 000 złotych partnerek / jaki kraj takie porównanie /. Wielcy tego polskiego świata, bogaci, mecenasi sztuki i magiczni sponsorzy. Na co dzień jednak bardziej prawdziwi – nie zauważający swoich partnerów, kupujących miłość w warszawskich luksusowych agencjach towarzyskich :):) i zamawiający u takiego Cezarego środki szczęścia i dozgonnej wdzięczności :):):):) Polska ekstraklasa. Jak spojrzycie kto był na galii to szybko się zorientujecie że to Zamknięty Krąg, Polska Loża Masońska – to są ci, którzy przez ostatnie lata wespół, zespół z ekipami rządzącymi, instytucjami państwowymi , przy wsparciu i ochronie prawa budowali swoją potęgę. Patrz i Obserwuj.


Dodaj komentarz
×