Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło
Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie...

Wstrząsające ustalenia tabloidu! Ukochany Ariany Grande przyczynił się do śmierci jej poprzedniego partnera?!
Wstrząsające ustalenia tabloidu! Ukochany Ariany Grande przyczynił się do śmierci jej poprzedniego partnera?!

Wstrząsające ustalenia tabloidu! Ukochany Ariany Grande przyczynił się do śmierci jej...

Wstrząsające ustalenia tabloidu! Ukochany Ariany Grande przyczynił się...

Siostra Bożenka wraca do gry! Edyta Jungowska znowu błyszczy na salonach! Ciężko od niej oderwać wzrok
Siostra Bożenka wraca do gry! Edyta Jungowska znowu błyszczy na salonach! Ciężko od niej oderwać wzrok

Siostra Bożenka wraca do gry! Edyta Jungowska znowu błyszczy na salonach!...

Siostra Bożenka wraca do gry! Edyta Jungowska znowu...

Dziś niedziela, 21.10.2018

Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna Kulczyk, Kinga Rusin, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz

Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018 zdjęciaNagrody Polskiej Rady Biznesu 2018 – zdjęcia z gali

Biznesowe Oscary rozdane! Za nami gala 7. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, którą poprowadził niezawodny dziennikarski duet – Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

Na eleganckiej gali w warszawskim Ufficio Primo pojawiła się cała plejada biznesmenów, dziennikarzy i stołecznych celebrytów. Nie zabrakło również polskich miliarderów z Grażyną Kulczyk na czele.

Wśród obecnych można było spotkać takie osobistości jak Hanna Gronkiewicz-Waltz, Małgorzata Kidawa-Błońska, Leszek Balcerwicz, Monika OlejnikAnita WernerAnna Niemczycka z mężem, Izabela Janachowska, Anna Kalczyńska, Roman Giertych, Katarzyna SokołowskaJoanna PrztakiewiczDawid Woliński czy Bożena Walter.

Zdjęcia w galerii.

Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018 – kto dostał?

Nagroda trafia w ręce osób, które dzięki swojej wytrwałości, odwadze i przedsiębiorczości potrafią w znaczący sposób wpływać na otaczającą rzeczywistość społeczną i gospodarczą. W tegorocznym gronie finalistów znalazło się siedmiu kandydatów – w kategorii Sukces: Przemysław Gacek, Zbigniew Grycan, Zenon Ziaja; w kategorii Działalność społeczna: Paweł Cywiński, Andrzej Guła, Weronika Paszewska, Bartosz Pilitowski. O tym, kto wygra decyduje kapituła, która wskazuje także laureata Nagrody Specjalnej Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Wejcherta.

Do kogo powędrowały Nagrody Polskiej Rady Biznesu w 2018 roku?

  • W kategorii Wizja i innowacje laureatem Nagrody Polskiej Rady Biznesu został Przemysław Gacek – pomysłodawca, założyciel i prezes Grupy Pracuj. Jego firma zatrudnia blisko 800 osób i działa w ponad czterdziestu krajach na całym świecie.
  • Laureatem Nagrody Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Kulczyka w kategorii Sukces za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek, został Zenon Ziaja – założyciel i prezes Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków.
  • Nagroda Polskiej Rady Biznesu imienia Andrzeja Czerneckiego w kategorii Działalność społeczna za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym, trafiła do Bartosza Pilitowskiego z Fundacji Court Watch Polska.
  • Laureatem Nagrody Specjalnej Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Wejcherta został ksiądz Adam Boniecki, który był wieloletnim redaktorem naczelnym „Tygodnika Powszechnego”.

Gwiazdy promują festiwal w Opolu 2018: Margaret, Kasia Kowalska, Sarsa, Gromee, Marta Gałuszewska

Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor Swift, Christina Aguilera, Dua Lipa, Camila Cabello

Gwiazdy i rodzina na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle: Victoria Beckham, Amal Clooney, Serena Williams, Oprah WinfreyCzy masz swój własny biznes?

Komentarzy: 6


ada | 22 maja 2018, 16:15

W oczekiwaniu na kolejne umorzenie sprawy zabójstwa Roberta Wójtowicza przez ks. Krzysztofa Litwę.


Gość | 22 maja 2018, 09:53

Rusin w firankach chyba pomyliła imprezy


Gośćfakt | 22 maja 2018, 09:50

śmietnik udajcy ze jest swiatowy a to tylko lokalny zaścianek wystrugany przez oficerow prowadzących lansujący się w Toi Toi TVN a nagroda im byłych TW jest warta ZERO reszta to zaklinanie rzeczywistości i kompletny brak poczucia realizmu czyli Pozar w burdelu i Hipnoza w jednym


prb | 22 maja 2018, 09:30

Noc zywych trupow wydmuszek i słupow TW SB WSI UOP oraz ich rodzin i pociotków a także klakierow amatorów Swat uciekl do przodu a oni nadal mysla ze cos znacza Polska rada tzw biznesu dzieli się na tych którzy mieli zarzutu maja lub będą mieć a szczytem dna jest nagroda im J kulczyka w kategorii sukces czyli jak zblatowany słup uwlaszczyl się na majatku dzięki sprzedajnym politykom oraz komunistycznym słuzba


Gość | 22 maja 2018, 07:39

Osobistości ????????????? Ja chyba śnię……


alianpeer | 21 maja 2018, 23:11

Nie można się nadziwić, jak patrze na ten żałosny Polski blichtr, który na siłę chce udawać Cannes albo Hollywood – chce się wymiotować. Podstarzałe laski , którym się wydaje, że czas stoi w miejscu, większość czasu spędzające w fit klubach i salonach urody i ich jeszcze starsi partnerzy 🙂 siwiutcy , wciągający brzuchole , udający wielką nieskończoną miłość do swych wyglądających jak 10 000 złotych partnerek / jaki kraj takie porównanie /. Wielcy tego polskiego świata, bogaci, mecenasi sztuki i magiczni sponsorzy. Na co dzień jednak bardziej prawdziwi – nie zauważający swoich partnerów, kupujących miłość w warszawskich luksusowych agencjach towarzyskich :):) i zamawiający u takiego Cezarego środki szczęścia i dozgonnej wdzięczności :):):):) Polska ekstraklasa. Jak spojrzycie kto był na galii to szybko się zorientujecie że to Zamknięty Krąg, Polska Loża Masońska – to są ci, którzy przez ostatnie lata wespół, zespół z ekipami rządzącymi, instytucjami państwowymi , przy wsparciu i ochronie prawa budowali swoją potęgę. Patrz i Obserwuj.


Dodaj komentarz
×