Szukaj

Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna Kulczyk, Kinga Rusin, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz

Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018 zdjęcia

Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018 – zdjęcia z gali

Biznesowe Oscary rozdane! Za nami gala 7. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, którą poprowadził niezawodny dziennikarski duet – Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

Na eleganckiej gali w warszawskim Ufficio Primo pojawiła się cała plejada biznesmenów, dziennikarzy i stołecznych celebrytów. Nie zabrakło również polskich miliarderów z Grażyną Kulczyk na czele.

Wśród obecnych można było spotkać takie osobistości jak Hanna Gronkiewicz-Waltz, Małgorzata Kidawa-Błońska, Leszek Balcerwicz, Monika OlejnikAnita WernerAnna Niemczycka z mężem, Izabela Janachowska, Anna Kalczyńska, Roman Giertych, Katarzyna SokołowskaJoanna PrztakiewiczDawid Woliński czy Bożena Walter.

Zdjęcia w galerii.

Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018 – kto dostał?

Nagroda trafia w ręce osób, które dzięki swojej wytrwałości, odwadze i przedsiębiorczości potrafią w znaczący sposób wpływać na otaczającą rzeczywistość społeczną i gospodarczą. W tegorocznym gronie finalistów znalazło się siedmiu kandydatów – w kategorii Sukces: Przemysław Gacek, Zbigniew Grycan, Zenon Ziaja; w kategorii Działalność społeczna: Paweł Cywiński, Andrzej Guła, Weronika Paszewska, Bartosz Pilitowski. O tym, kto wygra decyduje kapituła, która wskazuje także laureata Nagrody Specjalnej Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Wejcherta.

Do kogo powędrowały Nagrody Polskiej Rady Biznesu w 2018 roku?

  • W kategorii Wizja i innowacje laureatem Nagrody Polskiej Rady Biznesu został Przemysław Gacek – pomysłodawca, założyciel i prezes Grupy Pracuj. Jego firma zatrudnia blisko 800 osób i działa w ponad czterdziestu krajach na całym świecie.
  • Laureatem Nagrody Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Kulczyka w kategorii Sukces za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek, został Zenon Ziaja – założyciel i prezes Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków.
  • Nagroda Polskiej Rady Biznesu imienia Andrzeja Czerneckiego w kategorii Działalność społeczna za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym, trafiła do Bartosza Pilitowskiego z Fundacji Court Watch Polska.
  • Laureatem Nagrody Specjalnej Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Wejcherta został ksiądz Adam Boniecki, który był wieloletnim redaktorem naczelnym “Tygodnika Powszechnego”.

Gwiazdy promują festiwal w Opolu 2018: Margaret, Kasia Kowalska, Sarsa, Gromee, Marta Gałuszewska

Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor Swift, Christina Aguilera, Dua Lipa, Camila Cabello

Gwiazdy i rodzina na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle: Victoria Beckham, Amal Clooney, Serena Williams, Oprah Winfrey


Czy masz swój własny biznes?

×