Szukaj

40 gwiazd na premierze filmu „Planeta singli”: Danuta Stenka, Weronika Książkiewicz, Joanna Opozda

Planeta Singli - gwiazdy na premierze

Planeta Singli - gwiazdy na premierze

Premiera filmu Planeta singli

Nowy rok to czas premier zarówno tych teatralnych, jak i kinowych. Twórcy starają się jak mogą, by zadowolić miłośników życia kulturalnego. Dziś odbyła się premiera filmu Planeta singli. Dzieło opowiada historię romantycznej Anny, która bierze udział w reality-show ukazującym prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmiewającym naiwność kobiet szukających tam ideału.

Na premierze pojawiła się plejada polskich gwiazd. Zobaczyć można było takie znakomitości, jak: Agnieszka Więdłocha, Weronika Książkiewicz, Maciej Stuhr, Tomasz Karolak czy Piotr Głowacki.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak się prezentowali.

O czym jest film Planeta singli?

Ania (w tej roli Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka Tomka (w tej roli Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy program telewizyjny w kraju. Zachwycony Anią, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show. Ona ma umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×