Szukaj

Gwiazdy na świątecznym ,,Koncercie dla M.”: Marta Żmuda Trzebiatowska, Edyta Górniak, Katarzyna Bujakiewicz

Gwiazdy na ,,Koncercie dla M."

Gwiazdy na ,,Koncercie dla M."

Gwiazdy na ,,Koncercie dla M.”

Kinowy hit Listy do M. 2 bije wszelkie rekordy popularności. Nic więc dziwnego, że twórcy filmu wraz z telewizją TVN postanowili pójść o krok dalej i nagrać specjalny świąteczny koncert, w którym wystąpią aktorzy znani z drugiej części produkcji. Całość poprowadzi Maciej Stuhr, a na scenie nie zabraknie muzycznych gwiazd, takich jak Edyta Górniak, Sound’n’Grace czy Andrzej Piaseczny. Wszyscy oni wykonają popularne zimowe utwory, a także przeboje mijającego roku.

Zobacz: Edyta Górniak szykuje dwa świąteczne hity na koncert TVN „Listy do M. 2”. Jakie piosenki zaśpiewa?

W warszawskim studiu Transcolor na nagraniu koncertu pojawili się między innymi: Edyta Górniak w kreacji Riny Cossack, Magdalena Lamparska i Katarzyna Bujakiewicz w kreacjach Sylwii Majdan,  Maciej Stuhr, Kuba Badach, Andrzej Piaseczny, Sound’n’Grace, Ania Rusowicz w kreacji Łukasza Jemioła, Marta Żmuda Trzebiatowska w stylizacji od polskiego projektanta, Tomasz Karolak, Katarzyna Bujakiewicz, Afromental, Maciej Zakościelny i wielu innych.

Nie zabrakło wielu muzyczno-filmowych niespodzianek, znakomitych gości i zniewalających kreacji. Telewizyjna premiera Koncertu dla M. odbędzie się piątego grudnia na antenie TVN. Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, kto pojawił się na nagraniu programu.

Uczestnicy programu Mali Giganci na ,,Koncercie do M."

Uczestnicy programu Mali Giganci na ,,Koncercie dla M.”

Galeria jest aktualizowana na bieżąco.


×