Szukaj

Gwiazdy na świątecznym ,,Koncercie dla M.”: Marta Żmuda Trzebiatowska, Edyta Górniak, Katarzyna Bujakiewicz

Gwiazdy na ,,Koncercie dla M."

Gwiazdy na ,,Koncercie dla M."

Gwiazdy na ,,Koncercie dla M.”

Kinowy hit Listy do M. 2 bije wszelkie rekordy popularności. Nic więc dziwnego, że twórcy filmu wraz z telewizją TVN postanowili pójść o krok dalej i nagrać specjalny świąteczny koncert, w którym wystąpią aktorzy znani z drugiej części produkcji. Całość poprowadzi Maciej Stuhr, a na scenie nie zabraknie muzycznych gwiazd, takich jak Edyta Górniak, Sound’n’Grace czy Andrzej Piaseczny. Wszyscy oni wykonają popularne zimowe utwory, a także przeboje mijającego roku.

Zobacz: Edyta Górniak szykuje dwa świąteczne hity na koncert TVN „Listy do M. 2”. Jakie piosenki zaśpiewa?

W warszawskim studiu Transcolor na nagraniu koncertu pojawili się między innymi: Edyta Górniak w kreacji Riny Cossack, Magdalena Lamparska i Katarzyna Bujakiewicz w kreacjach Sylwii Majdan,  Maciej Stuhr, Kuba Badach, Andrzej Piaseczny, Sound’n’Grace, Ania Rusowicz w kreacji Łukasza Jemioła, Marta Żmuda Trzebiatowska w stylizacji od polskiego projektanta, Tomasz Karolak, Katarzyna Bujakiewicz, Afromental, Maciej Zakościelny i wielu innych.

Nie zabrakło wielu muzyczno-filmowych niespodzianek, znakomitych gości i zniewalających kreacji. Telewizyjna premiera Koncertu dla M. odbędzie się piątego grudnia na antenie TVN. Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, kto pojawił się na nagraniu programu.

Uczestnicy programu Mali Giganci na ,,Koncercie do M."

Uczestnicy programu Mali Giganci na ,,Koncercie dla M.”

Galeria jest aktualizowana na bieżąco.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×