Największe muzyczne gwiazdy na preparty MTV EMA 2021: Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Natalia Szroeder

Gwiazdy na Pre-party MTV EMA 2021

Gwiazdy na Pre-party MTV EMA 2021

Poznaliśmy już polskich artystów nominowanych do nagrody MTV EMA 2021. Niedawno odbyła się gala Pre-party MTV EMA. Gwiazdy bawiły się i relaksowały w strefie marki Glo. Zobaczcie zdjęcia i relację wideo.

Gala wręczenia Europejskich Nagród Muzycznych MTV odbędzie się w tym roku 14 listopada. Wielka impreza jest organizowana w Budapest Sports Arena w Budapeszcie na Węgrzech. Ten kraj pierwszy raz będzie gospodarzem gali. Wszystko zaczęło się w 1994 roku w Berlinie. Od tamtej pory przez kolejnych 27 lat muzycy otrzymują nagrody w poszczególnych kategoriach.

Jeżeli chodzi o nominacje, to zdecydowanie króluje w nich Justin Bieber, który będzie ubiegał się o zwycięstwo w aż 8 kategoriach. Po sześć  nominacji mają z kolei Doja Cat i Lil Nas X. W tym roku została także wprowadzona nowa kategoria – Najlepsza Grupa K-pop. Artyści będą walczyć o zwycięstwo w między innymi takich kategoriach jak: Najlepsza piosenka, Najlepsze video, Najlepsza współpraca, Najlepszy artysta, Najlepszy zespół czy Najlepszy debiut. W 2000 roku w nagrodach przyznawanych przez widzów stacji MTV pojawiły się kategorie lokalne, takie jak np. Najlepszy polski artysta.

Gwiazdy na imprezie Pre-party MTV EMA 2021 z Glo

Na imprezie Pre-party MTV EMA poznaliśmy polskich artystów, którzy zostali nominowani do nagrody przyznawanej przez widzów stacji MTV. Są to artyści, którzy w minionym roku wydali nowe płyty.

Polscy artyści nominowani do nagrody MTV EMA 2021:

  • sanah
  • Margaret
  • Daria Zawiałow
  • Monika Brodka
  • Krzysztof Zalewski

Wszyscy z wymienionych mogą się pochwalić sporymi sukcesami. Krzysztof Zalewski w tym roku odebrał aż 4 Fryderyki, Margaret całkowicie zmieniła muzyczny styl i wizerunek, a Daria Zawiałow, sanah i Monika Brodka wypuściły hity, które od kilku miesięcy podbijają stacje radiowe.

W miniony weekend odbyła się gala Pre-party MTV EMA, na której pojawiła się plejada gwiazd: Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Monika Brodka, Natalia Kukulska, Natalia Szroeder, a także znany z TopModel Bartosz Kloch.

Później wszyscy zgromadzeni mogli się zrelaksować w specjalnej strefie marki Glo. Wcześniej muzycznymi występami wieczór uświetnili nominowani, czyli Krzysztof, Monika i Daria. Zdjęcia z imprezy zobaczycie w naszej galerii.


Natalia Szroeder- Pre-party MTV EMA 2021

Natalia Szroeder- Pre-party MTV EMA 2021

Daria Zawiałow- Pre-party MTV EMA 2021

Daria Zawiałow- Pre-party MTV EMA 2021

Pre-party MTV EMA 2021, strefa Glo

Pre-party MTV EMA 2021, strefa Glo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×