Gwiazdy na gali „Skrzydła Ekologii 2021”: Richardson, Tadla, Herbuś, Andrzejewicz

Gwiazdy na gali Skrzydła Ekologii

Gwiazdy na gali Skrzydła Ekologii

Monika Richardson, Edyta Herbuś, Agnieszka Mrozińska, Marcin Bosak... Gwiazdy pojawiły się na gali Skrzydła Ekologii 2021. Zdjęcia.

Pandemia koronawirusa negatywnie wpłynęła na życie kulturalne w naszym kraju. Przez obostrzenia nałożone przez rząd, premiery, pokazy mody, a także inne branżowe imprezy nie mogły się odbywać. Kilka tygodni temu złagodzono nieco restrykcje i dzięki temu organizowane są wydarzenia, na które zaproszenia chętnie przyjmują znane osoby.

Gwiazdy stęsknione pozowaniem na ścianach i tak zwanym bywaniem, ruszyły na salony. Tym razem uświetniły swoją obecnością galę Skrzydła Ekologii 2021.

Gwiazdy na gali Skrzydła Ekologii 2021. Kto się pojawił?

W niedzielny wieczór znane osoby pojawiły się na gali Skrzydła Ekologii 2021. Fotoreporterom chętnie pozowali: Monika Richardson, Konrad Wojterkowski, Beata Tadla, Michał Cebula, Edyta Herbuś, Agnieszka Mrozińska, Alex Caprice, Marcin Bosak, Anna Bosak, Małgorzata Andrzejewicz, Edyta Litwiniuk, Wojtek Litwiniuk, Grzegorz Łapanowski.

Nie sposób było nie zauważyć pięknych par. Monika Richardson po raz kolejny miała wsparcie nowego partnera, Konrada Wojterkowskiego, który z pewnością był zachwycony tym, jak prezentowała się w białej kreacji do ziemi.

Nie mniej pięknie prezentowała się Beata Tadla, która pozowała fotoreporterom u boku niedawno poślubionego Michała Cebuli. Wpatrzeni w siebie małżonkowie wyglądali na niezwykle szczęśliwych. Po raz kolejny też już jako małżeństwo prezentowali się Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, a Marcin Bosak i Anna Bosak udowodnili, że rodzeństwo zawsze trzyma się razem.

Jednak największą furorę zrobiła Edyta Herbuś w sukni, która przypominała egzotycznego motyla lub orchideę. W błękicie jest jej niezwykle do twarzy.

Żeby zobaczyć stylizacje gwiazd, zajrzyjcie do naszej galerii.


Beata Tadla, Michał Cebula - gala Skrzydła Ekologii 2021

Beata Tadla, Michał Cebula - gala Skrzydła Ekologii 2021

Agnieszka Mrozińska, Alex Caprice - gala Skrzydła Ekologii 2021

Agnieszka Mrozińska, Alex Caprice - gala Skrzydła Ekologii 2021

Edyta Litwiniuk, Wojtek Litwiniuk- gala Skrzydła Ekologii 2021

Edyta Litwiniuk, Wojtek Litwiniuk- gala Skrzydła Ekologii 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×