Gwiazdy na gali MocArty RMF Classic 2022: Artur Żmijewski, Halina Mlynkova, Agnieszka Kaczorowska, Rafał Królikowski

Gwiazdy na MocArtach 2022

Gwiazdy na MocArtach 2022

Artur Żmijewski, Halina Mlynkova, Agnieszka Kaczorowska, Rafał Królikowski... Gwiazdy na 11. edycji plebiscytu MocArty radia RMF Classic. Zdjęcia.

Gala 11. edycji plebiscytu MocArty, organizowanego przez radio RMF Classic odbyła się w czwartek 9 marca. To specjalna edycja, bo związana z jubileuszem 20-lecia rozgłośni. Impreza wraca po dwóch latach nieobecności.

W tym roku słuchacze mogli zgłaszać swoich kandydatów w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Muzyka Filmowa Roku i MocNa Rzecz.

Po raz kolejny dajemy wszystkim miłośnikom sztuki możliwość wyróżnienia i nagrodzenia najwybitniejszych twórców, artystów i ich dzieł oraz dokonań. MocArty to wyjątkowe wydarzenie, bo zwycięzców nie wybiera wąskie grono jury, ale wszyscy zainteresowani szeroko pojętą kulturą- mówił Paweł Pawlik, dyrektor programowy RMF Classic.

Na imprezie nie zabrakło gwiazd.

Gwiazdy na gali MocArty RMF Classic 2022. Kto się pojawił?

MocArty to jedno z najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez polską publiczność twórcom kultury i sztuki. Pierwsza edycja miała miejsce w 2010 roku i od tamtego czasu nagrodzonych zostało wielu wybitnych twórców.

Wydarzenie przyciąga gwiazdy. Nie inaczej było w czwartek. Fotoreporterom pozowali: Artur Żmijewski z żoną, Halina Mlynkova, Marcin Kindla, Agnieszka Kaczorowska, Rafał Królikowski, Ilona Łepkowska, Edward Miszczak, Anna Cieślak, Sławomira Łozińska, Casper Shandy, Ewa Żmijewska, Robert Kupisz, Maciej Rock. 

Naszą uwagę przyciągnął elegancji Artur Żmijewski z żoną Pauliną. Rzadko bywają razem na ściankach, a są jednym z tych małżeństw w show-biznesie, które unikają skandali i dbają o prywatność.

Para doczekała się trojga dzieci: EwyKarola i Wiktora. Jedyna córka małżonków ma dziś 29 lat. Niedawno zrobiło się o niej głośno za sprawą jej publicznego coming outu. Starszy Karol poszedł w stronę gastronomii, a młodszy Wiktor zajmuje się fotografią i produkcją filmów.

Zdjęcia w galerii.

MocArty RMF Classic 2022. Wyniki

Statuetki MocArtów RMF Classic otrzymali:

Człowiek Roku: Sławosz Uznański

Wydarzenie Roku: Otwarcie Nowego Skarbca Koronnego na Zamku Królewskim na Wawelu

MocNa Rzecz: SmartHEAL – polski wynalazek medyczny

Muzyka Filmowa Roku: „ELVIS” – Various Artists

Nagrody Specjalne RMF Classic otrzymali: Legalna Kultura i Hans Zimmer

Gratulujemy.


Artur Żmijewski z żoną - MocArty 2022

Zmijewski Artur, zona 2023-03-09

Ewa Wachowicz - MocArty 2022

Ewa Wachowicz - MocArty 2022

Ewa Żmijewska, Casper Shandy - MocArty 2022

Ewa Żmijewska, Casper Shandy - MocArty 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×