Szukaj

Plejada gwiazd na otwarciu nowego butiku modowego: Karolina Szostak, Zofia Ślotała, Leszek Stanek, Dorota Czaja

Otwarcie butiku MM Concept Store w Warszawie

Otwarcie butiku MM Concept Store w Warszawie

21 grudnia 2017 w niedawno powstałej Galerii Północnej w Warszawie odbyło się otwarcie nowego butiku modowego – MM Concept Store. Dla wszystkich gwiazd była to doskonała okazja by choć na chwilę oderwać się od przygotowań do świąt Bożego Narodzenia i w cudownie zaaranżowanej przestrzeni podziwiać najnowszą ofertę sieci MM Concept Store oraz raczyć się znakomitymi drinkami Martini. 

Na otwarciu butiku pojawiły się sama śmietanka towarzyska show-biznesu. Wśród znanych i lubianych można było dostrzec między innymi Karolinę Szostak, Dorotę Czaję, Zosię Ślotałę, Leszka Stanka czy Piotra Czaykowskiego.

Nowo powstały butik to wyjątkowe miejsce, w którym możemy znaleźć najnowsze kolekcje takich marek jak Fynch-Hatton, która jest idealna dla mężczyzn kochających elegancję. W ofercie butiku znajdziemy również kolekcje skandynawskich marek tj. Selected HOMME/FEMME oraz Mos Mosh.

Selected HOMME/FEMME oferuje szeroki asortyment zarówno dla pań jak i dla panów, a swój charakterystyczny styl tworzy w oparciu o najnowsze trendy. Mos Mosh kieruje swoje propozycje przede wszystkim do eleganckich kobiet, które cenią indywidualizm i niebanalny design. 

W ofercie MM Concept Store znajdzie się również gratka dla miłośników mniej oficjalnego looku: kolekcja marki COLMAR to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą łączyć włoski styl z nienaganną modą uliczną.

Wszystkie wyselekcjonowane marki łączy charakterystyczny fason oraz wysokiej jakości materiały. A MM Concept Store to połączenie ponadczasowej klasyki z najnowszymi trendami.

Wyjątkowy event uświetniły wspaniałe drinki, które były przygotowane przez patrona imprezy, czyli Martini.

Koniecznie zobaczcie naszą galerię z otwarcia butiku MM Concept Store w Galerii Północnej!

Gwiazdy oglądają nową kolekcję biżuterii Zozo design popijając prosecco Martini! [WIDEO]

Gwiazdy na otwarciu butiku THECADESS: Patricia Kazadi, Lilly Marchel, Gabi Drzewiecka

Jak gwiazdy spędzają Sylwestra i czym wznoszą toasty? [WIDEO]

 


Lubisz produkty Martini?

×