Mister Polski 2020. Gwiazdy na gali finałowej: Sylwia Madeńska, Rafał Grabias, Gosia Andrzejewicz, Sylwester Wilk

Gwiazdy na wyborach Mister Polski 2020

Gwiazdy na wyborach Mister Polski 2020

Mister Polski 2020. Gwiazdy licznie pojawiły się na uroczystej gali finałowej: Sylwia Madeńska, Rafał Grabias, Gosia Andrzejewicz, Sylwester Wilk... Zdjęcia.

Finałową galę wyborów Mistera Polski 2020 poprowadzili, znana m.in. z Love Island. Wyspa Miłości, Sylwia Madeńska, oraz i aktor Bartłomiej Piekarski.

O muzyczne emocje zadbali Gosia Andrzejewicz, Paweł Tur i gość specjalny wprost z Wenezueli – Jonal Adrian, który jest również odpowiedzialny za choreografię. Wybory Mistera Polski 2020 można oglądać na YouTube na oficjalnym kanale wydarzenia.

O zwycięstwo zawalczy 24 najprzystojniejszych mężczyzn z całej Polski. Mister Polski 2020 będzie reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej. Przypomnijmy, że Misterem Polski 2019 został Daniel Borzewski.

Mister Polski 2020: Gwiazdy na gali. Kto się pojawił?

Najważniejsi dzisiejszego wieczoru są finaliści konkursu. Różnorodni pod każdym względem – na scenie zaprezentują się bowiem, między innymi, student architektury, aktor seriali i filmów, mistrz świata w tańcu jazzowym, trener piłki nożnej, pracownik tłoczni, który przesyła gaz z Rosji na całą Europę Zachodnią, kucharz, barber, akrobata sportowy i maturzysta, który lubi grać na pianinie, a jego ojciec jest z Zanzibaru.

Żeby obejrzeć zmagania przystojniaków, licznie pojawiły się gwiazdy: Sylwia Madeńska, Rafał Grabias, Gosia Andrzejewicz, Sylwester Wilk, Julia Szczepanik, Mikołaj Jędruszczak, Madzia Wójcik, Norbert Dąbek, Paweł Tur, Beata ATA Postek, Natalia Piguła, Monika Szczepańska, Dorota Szczepańska, Jakub Kucner, Magda Pyznar, Marietta Witkowska

Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby zobaczyć, jak się prezentowali na czerwonym dywanie.

Konkurs Mister Polski 2020 wygrał Kuba Kowalewski – 26-latek ze Szczecinka. Pełne wyniki tutaj.


Sylwia Madeńska - Mister Polski 2020 gala finałowa

Sylwia Madeńska - Mister Polski 2020 gala finałowa

Gosia Andrzejewicz, Norbert Dąbek - Mister Polski 2020 gala finałowa

Gosia Andrzejewicz, Norbert Dąbek - Mister Polski 2020 gala finałowa

Madzia Wójcik - Mister Polski 2020 gala finałowa

Madzia Wójcik - Mister Polski 2020 gala finałowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×