Gwiazdy na gali finałowej Miss Supranational 2021: Szemplińska, Moś, Jeszka

Gwiazdy na Miss Supranational 2021

Gwiazdy na Miss Supranational 2021

Alicja Szemplińska, Katarzyna Moś, Sabina Jeszka na wyborach Miss Supranational 2021. Jak wyglądały gwiazdy? Zobacz stylizacje.

Trzydniowy festiwal piękna w tym roku odbywa się w Nowym Sączu. Pierwszego dnia wybrana została Miss Polski 2021. W sobotę kobiety z całego świata rywalizowały o tytuł Miss Supranational. Wśród 56 kandydatek z całego globu była również Polka – 21-letnia poznanianka, Natalia Balicka, która została 1. Wicemiss Polski 2020.

Koronę Miss Supranational 2021 z rąk Anntonii Porsild z Tajlandii — Miss Supranational 2019 otrzyma jedna z nich. Oprócz tytułu zwyciężczyni wywalczy nagrody o łącznej wartości ponad 200 tysięcy złotych.

Miss Supranational 2021. Gwiazdy pojawiły się na konkursie

20 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbył się Finał Miss Polski 2021. O koronę najpiękniejszej Polki rywalizowały 24 kandydatki z całego kraju. Zwyciężczyni konkursu, Agata Wdowiak, oprócz tytułu Miss Polski 2021 otrzymała również nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

Dzień później odbyła się gala finałowa Miss Supranational 2021. Gospodarzami wieczoru byli: Anna Matlewska i Ivan Podrez. Reżyserem gali była Joanna Majorkiewicz, a za choreografię odpowiada Anna Bubnowska.

Katarzyna Moś zaśpiewała kilka coverów. Piosenkarka zaczarowała zgromadzoną publiczność nie tylko głosem, ale i wyglądem. Gwiazda wyglądała przepięknie w długiej białej sukni z obszernym dołem. Nie sposób było od niej oderwać oczu.

Wyborom najpiękniejszej kobiety świata oprawę zapewniły występy Kasi Moś, Alicji Szemplińskiej, Karoliny Leszko i Sabiny Jeszki.

Zdjęcia w galerii.


Alicja Szemplińska - Gala Miss Supranational 2021

Alicja Szemplińska - Gala Miss Supranational 2021

Katarzyna Moś - Gala Miss Supranational 2021

Katarzyna Moś - Gala Miss Supranational 2021

Sabina Jeszka - Gala Miss Supranational 2021

Sabina Jeszka - Gala Miss Supranational 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×