Gwiazdy na wyborach Miss Polski 2021: Viki Gabor, Ewa Wachowicz, Edyta Herbuś

Miss Polski 2021

Miss Polski 2021

Viki Gabor, Ewa Wachowicz, Edyta Herbuś... na wyborach Miss Polski 2021. Jak wyglądały gwiazdy? Zobacz stylizacje.

Miss Polski to konkurs piękności organizowany w Polsce od 1990 roku. Eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie oraz wicemiss w poszczególnych regionach, a także zaproszone kandydatki, biorą udział w ćwierćfinale, a potem w półfinale. Wyłonione finalistki rywalizują w wielkim finale, gdzie główną nagrodą jest tytuł Miss Polski.

Do 2014 roku zwyciężczyni reprezentowała Polskę w konkursie Miss World, natomiast od 2015 roku w konkursie Miss Universe, Miss International i Miss Supranational. Dodatkowo wicemiss oraz finalistki biorą udział w innych międzynarodowych konkursach. Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat.

20 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbył się Finał Miss Polski 2021. O koronę najpiękniejszej Polki rywalizowały 24 kandydatki z całego kraju. Zwyciężczyni konkursu oprócz tytułu Miss Polski 2021 otrzyma również nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

Galę poprowadzili Ilona Krawczyńska, finalistka wyborów Miss Polski 2014 oraz Izabela Janachowska i Krzysztof Ibisz. Kto jeszcze pojawił się na konkursie?

Miss Polski 2021: Kto się pojawił na konkursie?

Podczas wyborów nowej Miss Polski finalistki zaprezentują się w kilku pokazach, m.in. w kolekcji casual, strojach kąpielowych oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych. Reżyserem gali finałowej jest Szymon Łosiewicz, choreografię przygotowała Anna Bubnowska, a za stylizacje finalistek i gwiazd wieczoru odpowiadała Katarzyna Cygańska.

W jury tegorocznego konkursu zasiadły: Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Edyta Herbuś, Viki Gabor, Elżbieta Sawerska, Katarzyna Krzeszowska, Magdalena Kasiborska i Anna-Maria Jaromin.

Na scenie pojawili się i uświetnili galę: Kayah, Nick Sinckler, Anna Karwan.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.


Kayah i Viki Gabor - Finał Miss Polski 2021

Kayah i Viki Gabor - Finał Miss Polski 2021

Kayah - Finał Miss Polski 2021

Kayah - Finał Miss Polski 2021

Ewa Wachowicz - Miss Polski 2021

Ewa Wachowicz - Miss Polski 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×