Gwiazdy na wyborach Miss Polonia 2019: Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Ewa Wachowicz

Gwiazdy na wyborach Miss Polonia 2019

Gwiazdy na wyborach Miss Polonia 2019

Kreacje gwiazd na Miss Polonia 2019 przykuwały uwagę tak samo, jak śliczne kandydatki walczące o koronę i prestiżowy tytuł. Zobacz, kto pojawił się na gali finałowej. Paulina Krupińska, Marcelina Zawadzka, a może Ewa Wachowicz? Która prezentowała się najpiękniej?

Koniec roku upływa nam pod znakiem konkursów piękności. Dopiero co poznaliśmy Mistera Polski, a już za chwilę dowiemy się, kto zostanie nową Miss Polonią. O tytuł zawalczy 20 pięknych kandydatek. Zwyciężczyni będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie – Miss World.

Gwiazdy na wyborach Miss Polonia 2019. Kto się pojawił?

Wydarzenie co roku przyciąga wiele gwiazd i osobistości związanych z branżą rozrywkową. Na czerwonym dywanie nie brakuje również zwyciężczyń konkursu z poprzednich lat. Tak też było w tym roku, gdy na gali finałowej pojawiły się najpiękniejsze Polki i postaci znane z pierwszych stron gazet.

Swoje zjawiskowe kreacje zaprezentowali między innymi: Marcelina Zawadzka, Izabella Krzan, Paulina Krupińska, Ewa Wachowicz, Omenaa Mensah, Sylwia Nowak.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.

Zobacz: Gwiazdy na otwarciu luksusowych butików: Torbicka, Gessler, Janachowska


All-ONS_1063896210-AAA

Marcelina Zawadzka – wybory Miss Polonia 2019

Paulina Krupińska – wybory Miss Polonia 2019

Paulina Krupińska – wybory Miss Polonia 2019

Omenaa Mensah – wybory Miss Polonia 2019

Omenaa Mensah – wybory Miss Polonia 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×