Gwiazdy promują film „Miłość jest blisko”: Weronika Książkiewicz, Małgorzata Tomaszewska, Maja Hyży, Ola Szwed

Gwiazdy na premierze filmu

Gwiazdy na premierze filmu "Miłość jest blisko"

Gwiazdy na premierze filmu Miłość jest blisko. Kto pojawił się na czerwonym dywanie? Zdecydowanie w centrum uwagi była Maja Hyży.

We wtorek 8 lutego miała miejsce premiera najnowszego dzieła Radosława Dunaszewskiego pt. Miłość jest blisko. Film opowiada historię Natalii i Adama, którzy znają się od dziecka. Są sąsiadami, których łączy bardzo bliska więź. Wspólnie korzystają z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli cienka ścianka, przez którą słychać niemalże każdy odgłos.

Jak czytamy na platformie Filmweb, oboje są po przejściach, jednak nie tracą wiary w istnienie prawdziwej miłości. Jak los pokieruje ich ścieżkami?

Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby się do Amazonii. Pewnego dnia marzenia Natalii i Adama się spełniają. Na jego drodze los stawia piękną Marikę, podróżniczkę i pisarkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem w Natalii zakochuje się Bruno, bogaty dentysta, który chce spełniać jej wszystkie marzenia. Przypadkowe znajomości zapowiadają się obiecująco…

Format będzie dostępny dla widzów od 11 lutego. Nieliczni przedstawiciele show-biznesu mieli okazję obejrzeć go już przed tą datą. Kto pojawił się na czerwonym dywanie i jak wyglądały gwiazdy?

Gwiazdy na premierze filmu Miłość jest blisko

Za nami uroczysta premiera filmu Miłość jest blisko. Potencjalny walentynkowy hit przyszła obejrzeć plejada gwiazd, głównie związanych z TVP, która jest patronem medialnym produkcji.

Wśród gości na czerwonym dywanie można było spotkać takie znane osoby jak: Weronika Książkiewicz, Olga Bołądź, Ola Szwed, Małgorzata Tomaszewska, która poprowadziła część oficjalną, Marianna Schreiber, Michał Sitarski czy Aleksander Sikora.

Zdecydowanie w centrum uwagi była Maja Hyży. Ciężarna gwiazda wyeksponowała zaokrąglony brzuszek, a na ściance po raz pierwszy towarzyszył jej ukochany. Para zaliczyła głośny debiut na salonach. Internauci porównują wokalistkę do Rihanny, która równie chętnie eksponuje brzuch od czasu ogłoszenia ciąży.

Zdjęcia gwiazd na premierze Miłość jest blisko poniżej.


Maja Hyży – Miłość jest blisko

Maja Hyży – Miłość jest blisko

Maja Hyży i Konrad Kozak – Miłość jest blisko

Maja Hyży i Konrad Kozak – Miłość jest blisko

Weronika Książkiewicz – Miłość jest blisko

Weronika Książkiewicz – Miłość jest blisko

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×