W Międzyzdrojach jest coraz ciekawiej! Kasia Skrzynecka, Anna Popek, Ida Nowakowska, Mikołaj Roznerski

Międzyzdroje 2018

Międzyzdroje 2018

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Kto pojawił się trzeciego dnia?

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach to jedna z najstarszych imprez show-biznesowych organizowanych w Polsce. Od wielu lat ściąga do tej pięknej, nadmorskiej miejscowości prawdziwą plejadę znanych i lubianych, a także tłumy wielbicieli rodzimej branży rozrywkowej. Wydarzenie trwa cztery dni, a w każdym z nich przewidziano ciekawe atrakcje. Co działo się trzeciego dnia?

W piątek, oprócz spektakli, których tego dnia nie brakowało, uroczyście odsłonięto Ławeczkę Ireny Jarockiej, upamiętniającą pamięć piosenkarki, która zmarła z powodu złośliwego raka mózgu ponad sześć lat temu. Tego dnia także na sportowym boisku zmierzyli się artyści z samorządowcami.

Dodajmy, że uroczysta gala, podczas której gwiazdy uwiecznią odciski dłoni i złożą autografy na Międzyzdrojskiej Alei Gwiazd odbędzie się w sobotę wieczorem. W tym roku do  znamienitego grona dołączą m.in. Iga Cembrzycka, Grażyna Wolszczak, Paweł Deląg, Krzysztof Cugowski oraz Maciej Miecznikowski.

Nic więc dziwnego, że do nadmorskiej miejscowości przyjeżdża coraz więcej gwiazd. Fotoreporterzy przyłapali już m.in. Kasię Skrzynecką, Annę PopekOlafa LubaszenkoMichała SobolewskiegoMarka NiedźwieckiegoJacka Kopyczyńskiego, Idę Nowakowską oraz Mikołaja Roznerskiego. Jak się prezentowali? Zerknijcie do galerii i się przekonajcie sami.

Przypomnijmy, że Międzyzdroje od wielu lat pełnią funkcję „wakacyjnej stolicy kultury i sztuki”. Nic więc dziwnego, że co roku odbywa się tu wiele festiwali, w których uczestniczy sporo grono znanych osobistości. Najwięcej z nich przyciąga jednak odbywający się od ponad 20 lat Festiwal Gwiazd.

Obserwujecie to wydarzenie?

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018! Anna Głogowska, Mikołaj Roznerski, Bilguun Ariunbaatar, Sambor Czarnota

HIT! Tak kiedyś wyglądał Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach! Wystrzałowe kreacje, relaks na plaży i stylizacje Kasi Zielińskiej

71-letni Krzysztof Krawczyk największą gwiazdą drugiego dnia festiwalu w Opolu! Porwał cały amfiteatr śpiewając swoje hity z playbacku!


Anna Popek- Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018

Anna Popek- Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018

Anna Popek- Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018

Anna Popek- Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018

Katarzyna Skrzynecka- Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018

Katarzyna Skrzynecka- Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×