Gwiazdy na gali rozdania nagród. Na after party z Martini poczuli atmosferę Złotej Ery Hollywood

Gwiazdy na gali Plejada Top Ten 2016

Gwiazdy na gali Plejada Top Ten 2016

Martini na gali rozdania nagród Plejady 2016

Hollywood do dziś z olbrzymią siłą działa na wyobraźnię gwiazd ekranu. Kto nie chciałby zrobić kariery w amerykańskim stylu i spełnić marzenia o zaistnieniu w Fabryce Snów? Pociąg do Hollywood mają także Polacy, którzy wyjeżdżają do Los Angeles w poszukiwaniu aktorskich wyzwań i… popularności.

Niezwykły magnetyzm Hollywood zrodził się w latach 30. ubiegłego stulecia i trwał potem przez dwadzieścia lat. Ten okres w historii amerykańskiej kinematografii zyskał specjalne miano – Złotej Ery Hollywood.

Filmy urosły wtedy do rangi sztuki i rozrywki w jednym, a ich kręceniu poświęcano mnóstwo uwagi. Produkcje, jakie wówczas powstały, zadziwiały rozmachem, a gwiazdy w nich występujące były celebrytami we współczesnym tego słowa rozumieniu. Marlene Dietrich, Mae West, Jean Harlow, Rita Hayworth, Greta Garbo – to tylko kilka nazwisk, które do dziś kojarzą się ze złotą epoką hollywoodzkiego kina.

I właśnie te czasy przypomniał serwis Plejada, który galę rozdania swoich nagród zorganizował w stylu Złotej Ery Hollywood. O odpowiednią oprawę zadbała marka nagrodzona ostatnio statuetką Superbrands 2016, dla najlepszych marek – Martini, organizator after party gali.

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński, Dawid Woliński i Kate Rozz, a także Ada Fijał, Paulina Młynarska, Rodrigo De La Garza, Emma Kiworkowa to niektóre gwiazdy, które w hollywoodzkim stylu spędzili czas po wręczeniu statuetek Plejady.

O tym, jak się prezentowali, możecie się przekonać dzięki zdjęciom w naszej galerii.

Zobacz: Plejada gwiazd na gali rozdania nagród serwisy Plejada [GALERIA FOTO]

After party gali rozdania nagród Plejada Top Ten 2016

After party gali rozdania nagród Plejada Top Ten 2016

Joanna Jabłońska z Martini Polska ze statuetką Superbrands 2016 dla marki Martini

Joanna Jabłońska z Martini Polska ze statuetką Superbrands 2016 dla marki Martini


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×