Szukaj

Gwiazdy zbierają pomarańcze na Sycylii i popijają Martini Fiero: Dawid Woliński, Jakob Kosel, Angelika Mucha

Martini jest nie tylko doskonałym kompanem przyjęć, ale także dalekich podróży. Przekonały się o tym gwiazdy, które trunek ten zabrały na Sycylię. Zobacz, kto delektował się jego smakiem we Włoszech. 

Sycylia cieszy się sporym zainteresowaniem wśród turystów, którzy tłumnie przybywają, by odkryć atuty najbardziej egzotycznej części Włoch. Z pewnością zaliczają się do nich pomarańcze, które napotkać można niemal na każdym kroku. Przekonały się o tym gwiazdy, które niedawno odkrywały uroki największej wyspy Morza Śródziemnego.

Dawid Woliński, Jakob Kosel, Angelika Mucha, Wujaszek Liestyle, Jessica Mercedes – to oni uczestniczyli w zbiorach pomarańczy, w trakcie których mogli ugasić pragnienie pysznym Martini Fiero. Wermut ten zawiera naturalny ekstrakt z czerwonej pomarańczy, dzięki czemu zyskuje wyjątkowy i wyraźnie dominujący posmak.

Trunek idealnie trafił w gusta gwiazd, które chętnie chwaliły się nim w social mediach. W sieci możemy znaleźć sporo zdjęć przesłanych przez polskich celebrytów, na których Fiero odgrywało główną rolę. Te najpiękniejsze zebraliśmy do naszej galerii.

Zobacz: Martini i moda to połączenie uwielbiane przez gwiazdy! Na imprezie Thecadess zdradziły nam, co kręci je w pokazach! [WIDEO]

Zobacz: Gwiazdy świętują nową kolekcję Local Heroes przy drinkach Martini. Co sądzą o modzie typu streetwear? [WIDEO]

Zobacz: Gwiazdy wpadły na premierę Fiero – nowego wermutu Martini i zdradziły swoje sposoby na nudę! Jak spędzają wolny czas? [WIDEO]


Lubisz produkty Martini?

×