Szukaj

Gwiazdy zbierają pomarańcze na Sycylii i popijają Martini Fiero: Dawid Woliński, Jakob Kosel, Angelika Mucha

Martini jest nie tylko doskonałym kompanem przyjęć, ale także dalekich podróży. Przekonały się o tym gwiazdy, które trunek ten zabrały na Sycylię. Zobacz, kto delektował się jego smakiem we Włoszech. 

Martini - gwiazdy

Sycylia cieszy się sporym zainteresowaniem wśród turystów, którzy tłumnie przybywają, by odkryć atuty najbardziej egzotycznej części Włoch. Z pewnością zaliczają się do nich pomarańcze, które napotkać można niemal na każdym kroku. Przekonały się o tym gwiazdy, które niedawno odkrywały uroki największej wyspy Morza Śródziemnego.

Dawid Woliński, Jakob Kosel, Angelika Mucha, Wujaszek Liestyle, Jessica Mercedes – to oni uczestniczyli w zbiorach pomarańczy, w trakcie których mogli ugasić pragnienie pysznym Martini Fiero. Wermut ten zawiera naturalny ekstrakt z czerwonej pomarańczy, dzięki czemu zyskuje wyjątkowy i wyraźnie dominujący posmak.

Trunek idealnie trafił w gusta gwiazd, które chętnie chwaliły się nim w social mediach. W sieci możemy znaleźć sporo zdjęć przesłanych przez polskich celebrytów, na których Fiero odgrywało główną rolę. Te najpiękniejsze zebraliśmy do naszej galerii.

Zobacz: Martini i moda to połączenie uwielbiane przez gwiazdy! Na imprezie Thecadess zdradziły nam, co kręci je w pokazach! [WIDEO]

Zobacz: Gwiazdy świętują nową kolekcję Local Heroes przy drinkach Martini. Co sądzą o modzie typu streetwear? [WIDEO]

Zobacz: Gwiazdy wpadły na premierę Fiero – nowego wermutu Martini i zdradziły swoje sposoby na nudę! Jak spędzają wolny czas? [WIDEO]


Dawid Woliński, Angelika Mucha, Wujaszek Liestyle, Jessica Mercedes - gwiazdy na Sycylii

Dawid Woliński, Angelika Mucha, Wujaszek Liestyle, Jessica Mercedes - gwiazdy na Sycylii

Ola Nowak, Wujaszek Lifestyle, Angelika Mucha - gwiazdy na Sycylii

Ola Nowak, Wujaszek Liestyle, Angelika Mucha - gwiazdy na Sycylii

Jakub Kosel, Jessica Mercedes - gwiazdy na Sycylii

Jakub Kosel, Jessica Mercedes - gwiazdy na Sycylii

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×