Małgorzata Rozenek w dżinsowym komplecie zadała szyku na konferencji. Opowiadała o nowym projekcie

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Małgorzata Rozenek wydała kurs wideo. Z tej okazji zorganizowała konferencję prasową. Wystąpiła na niej w pięknej dżinsowej kreacji. Zdjęcia.

Małgorzata Rozenek karierę rozpoczęła od programu Perfekcyjna Pani Domu. Fani zaczęli sią nią interesować jeszcze intensywniej, gdy po rozwodzie z Jackiem Rozenkiem, związała się z Radkiem Majdanem. W 2016 zakochani sformalizowali relację. Od tego czasu uchodzą za jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu.

Wspólnie wychowują dwóch synów Gosi z poprzedniego związku i wspólne dziecko, synka Henia, który przyszedł na świat w 2020 roku. Rozenek przywiązuje do macierzyństwa duże znaczenie. Z tego powodu postanowiła podzielić się doświadczeniami w specjalnym kursie. Dzieło pt. Macierzyństwo według Małgorzaty Rozenek to materiały wideo z poradami dla przyszłych mam. Wydawnictwo ukaże się 11 maja.

Gosia, na kilka dni przed premierą, opowiedziała o nim na konferencji prasowej w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Małgorzata Rozenek na konferencji prasowej własnego projektu

Autorka kursu pojawiła się na spotkaniu w dżinsowej bluzce z bufonami i głębokim dekoltem, dżinsowych spodniach z wysokim stanem, przypominających krojem dzwony, oraz butach z odsłoniętymi palcami. Jej look uzupełniała biżuteria: długi naszyjnik z krzyżykiem, bransoletki i pierścionki. Wyglądała oszałamiająco.

Jako mama trójki dzieci i też świeżo upieczona mama, bo to trzecie dojrzałe macierzyństwo już w czerwcu będzie świętować dwulecie, mam pełen zakres wiedzy z kilkunastu lat. Stanisław kończy w tym roku szesnaście lat, Tadeusz jest o cztery lata młodszy, a Henio niedługo będzie miał drugie urodziny. Przez ten czas nauczyłam się wielu rzeczy, również tego, że pewne rzeczy czasami trzeba ignorować. To, co jest najważniejsze w tym projekcie to najprzydatniejsze informacje, które można znaleźć w jednym miejscu. To sama kwintesencja i esencja wiedzy, dotycząca macierzyństwa – mówiła podczas spotkania.

W jej nowym projekcie pomogła jej agencja ProfitWay. W ramach kursu Gosia dzieli się własnymi doświadczeniami i zaprasza do rozmów z ekspertkami (położną i uroginekolog). Całość dzieła składa się na 24 odcinki, z których każdy jest poświęcony innemu zagadnieniu.

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza książka Rozenek. Dotychczas wydała dziewięć publikacji. Ostatnie dzieło nosiło nazwę Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady. Gosia ma też w dorobku książkę o in-vitro (sama korzystała z procedury) i kilka poradników.

Czekacie na wydawnictwo autorstwa influencerki?


Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK: Konferencja prasowa "Macierzyństwo według Małgorzaty Rozenek-Majdan", , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Makijaż Pieczonki zawsze postarza, wygląda mało świeżo, tyle tego bronzera, fuj

 • Gość pisze:

  Co za qurwa patologia jak patrze na to wynaturzenie rozenkowo majdanowe to m odrucj wymiotny i sp..ny caly dzien

 • Gość Aneta pisze:

  No nie teraz się uśmiałam ona napisała książkę o macierzyństwie pytam się o jakim kto wychowywał jej dzieci bo ona to raczej nie,to p. Bożenka niania dzieci. Kiedy te swoje dzieci wychowywała jak non stop z tymi swoimi 4 literami gdzieś latała podejrzewam że w domu była gościem.Jeszcze mnie zastanawia kto jej te poradniki lub książki pisze bo ona na 100% nie,no chyba że siedząc na sedesie je pisze ponieważ wtenczas ma trochę czasu.

 • Izydor pisze:

  Gocha powinna w końcu się pogodzić ,że nie jest już młódką albo po prostu niech zmieni sobie stylistę !

 • Gość pisze:

  Szyk? Dżinsy to szyk? Może na zgrabnej kobiecie, ale i tak nie ma nic wspólnego z szykiem… Na spacerze owszem. Ale nie na konferencji. Talii zero, między nogami pies z buda mógłby przejść….

 • Jonus pisze:

  Czy ona wam płaci? Zadała szyku???Kto pisał książkę,bo sądząc po jej stylu pisania i wypowiedzi oba tylko sygnuje swoim nazwiskiem? Kolejny niewypał,ale tupet ma.

 • Iwona pisze:

  90% kobiet żyje tak jak Małgorzata Rozenek ? Zapewne pobiegną do księgarni…

  • Ja. pisze:

   ta kobieta co ostatnio wyprawia i pokazuje na Instagramie to już jest jakiś chore Jak można być tak uzależnionym od ćwiczeń codziennie ćwiczeń ona ma albo kompleksy albo jest już po prostu od tego wszystkiego uzależniona i dążyć do perfekcji nikt nie jest perfekcyjny rozumie osoby które zarabiają w tym czyli Chodakowska Lewandowska itpco ona pokazuje młodym dziewczyną czy kobietą życie nie polega tylko na codziennych ćwiczeniach suplementach i dążenia do perfekcji Gośka ogarnij się bo to już jest chore!!!!

 • Gość 😁 pisze:

  Raczej ten strój nie pasuje do okazji

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×