Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

Zdjęcie (1) Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

[1/11] Małgorzata Rozenek-Majdan - Impreza Home & Balance

Zdjęcie (2) Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

[2/11] Małgorzata Rozenek-Majdan - Impreza Home & Balance

Zdjęcie (3) Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

[3/11] Karolina Szostak - Impreza Home & Balance

Zdjęcie (4) Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

[4/11] Dawid Woliński, Małgorzata Rozenek-Majdan k - Impreza Home & Balance

Zdjęcie (5) Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

[5/11] Dawid Woliński, Małgorzata Rozenek-Majdan Impreza Home & Balance

Zdjęcie (6) Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

[6/11] Dawid Woliński, Małgorzata Rozenek-Majdan k - Impreza Home & Balance

Zdjęcie (7) Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

[7/11] Impreza Home & Balance

Zdjęcie (8) Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

[8/11] Impreza Home & Balance

Zdjęcie (9) Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

[9/11] Barbara Hetmańska - Impreza Home & Balance

Zdjęcie (10) Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

[10/11] - Impreza Home & Balance

Zdjęcie (11) Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

[11/11] Impreza Home & Balance

Komentarze

×