Małgorzata Rozenek w nienagannej stylizacji brylowała na imprezie Home & Balance. Towarzyszyli jej Szostak i Woliński. Efekt „wow” osiągnięty!

Home & Balance: Małgorzata Rozenek, Karolina Szostak, Dawid Woliński

Home & Balance: Małgorzata Rozenek, Karolina Szostak, Dawid Woliński

Małgorzata Rozenek pojawiła się na imprezie Home & Balance. Zachwyciła piękną stylizację. Nie tylko ona pojawiła się na evencie. Zdjęcia.

Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych. Debiutowała w programie Perfekcyjna pani domu. Po dłuższym czasie nieobecności powróciła do pracy w telewizji. Tym razem objęła funkcję prowadzącej Dzień Dobry TVNgdzie pracuje u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Duet bardzo dba o to, aby widzowie byli usatysfakcjonowani jego pracą. Gosia zapisała się nawet na zajęcia do foniatry, o czym opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – wyznała.

Praca w telewizji to niejedyne zajęcie 44-latki. Na co dzień prowadzi też Fundację MRM, która skupia się na wspieraniu leczenia niepłodności oraz promuje upowszechnienie dostępu do metody in vitro. Dziś wraz z politykami Platformy Obywatelskiej zainicjowała akcję na rzecz przywrócenia refundacji tej metody zapłodnienia.

Wczoraj, 17 listopada, prezenterka pojawiła się na imprezie firmy Sweet Living Home Inspirations, podczas której zaprezentowano nową holistyczna koncepcję projektowania wnętrz – Home & Balance. Event odbył się wewnątrz Showroomu na Wilanowie.

Małgorzata Rozenek na imprezie. Zdjęcia

Influencerka podczas imprezy pokazała się w nienagannej stylizacji. Składały się na nią: szary golf, spodnia garniturowe w paski i szpilki ze zdobieniami. Nie była ona jedyną sławą, która pojawiła się na przyjęciu. Towarzyszyli jej między innymi Dawid Woliński, Karolina Szostak, Krzysztof Miruć, Mateusz Borek, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow, Marta Dąbrowska, Sambor Czarnota. Część osób została sfotografowana przez fotoreporterów. Ich zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.

Dajcie znać, jak Małgorzata Rozenek podoba się wam w takiej stylizacji.


Małgorzata Rozenek-Majdan - Impreza Home & Balance

Małgorzata Rozenek-Majdan - Impreza Home & Balance

Małgorzata Rozenek-Majdan - Impreza Home & Balance

Małgorzata Rozenek-Majdan - Impreza Home & Balance

Karolina Szostak - Impreza Home & Balance

Karolina Szostak - Impreza Home & Balance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×