Szukaj

Małgorzata Kożuchowska w widowiskowej rycerskiej zbroi otworzyła Festiwal Filmowy „Transatlantyk”! Co za kreacja!

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w piątek w Łodzi na gali otwarcia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Transatlantyk. Serialowa gwiazda miała na sobie obłędną kreację przypominającą rycerską zbroję.
Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

12 lipca w Łodzi wystartował 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Transatlantyk, którego twórcą i dyrektorem jest nagrodzony Oscarem za muzykę do filmu MarzycielJan A.P. Kaczmarek. Impreza jest wielkim świętem światowego kina, podczas którego oprócz znakomitych produkcji filmowych odbywają się liczne spotkania z wybitnymi twórcami z całego świata. W tym roku motywem przewodnim festiwalu jest Lądowanie na Księżycu i inne zawieszone sny. W tym klimacie doskonale odnalazła się Małgorzata Kożuchowska, która jako pierwsza z pierwszych zaproszonych osobistości przybyła na galę otwarcia.

Gwiazda Rodzinki.pl na piątkowy księżycowy wieczór wybrała wyjątkowo zjawiskową kreację. Aktorka tym razem zaprezentowała się w czarnych dopasowanych spodniach z wysokim stanem, które dokładnie podkreśliły każdy skrawek jej zgrabnych nóg oraz bioder. Do spodni Małgosia dopasowała nieprawdopodobnie piękną górę z miedzianej siateczki spod której widać czarny przylegający do ciała top. Bluzka Kożuchowskiej wyglądała jak luksusowa zbroja rycerska. Do swojego looku aktorka dobrała także małą czarną torebkę.

Gwiazda pochwaliła się również nową fryzurą, podobną do tej jaką ma obecnie Dorota Szelągowska. Małgosia nie zapomniała rzecz jasna o perfekcyjnym makijażu oraz subtelnej biżuterii. Bez wątpienia w tej stylizacji Kożuchowska jest dziś w Łodzi najpiękniejszą wizytówką polskiego kina.

Sami zobaczcie jaka jest śliczna.

Tylko Małgorzata Kożuchowska mogła strzelić selfie z takim fasonem! Na dworze afrykańskie upały, a ona wygląda jak milion dolarów!

Małgorzata Kożuchowska w długich blond włosach. “Hanka 25 później” – zapewnia aktorka. Chce wrócić do “M jak miłość”?

Małgorzata Kożuchowska została brunetką! Metamorfoza gwiazdy powaliła internautów na kolana: “Chapeau bas”


Małgorzata Koźuchowska na festiwalu Transatlantyk

Małgorzata Koźuchowska na festiwalu Transatlantyk

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu Transatlantyk

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu Transatlantyk

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu Transatlantyk

Małgorzata Kożuchowska na festiwalu Transatlantyk

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×