Szukaj

Magiczna gwiazdka z gwiazdami: Małgorzata Socha, Edyta Herbuś, Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio

Gwiazdy świąteczna impreza

Gwiazdy świąteczna impreza

Magiczna gwiazdka – gwiazdy charytatywnie

Małgorzata Socha, Edyta Herbuś, Paulina Krupińska, Katarzyna Zielińska Klaudia Halejcio… Gwiazdy na świątecznej imprezie Magiczna gwiazdka wsparły dzieci z domów dziecka. Zobacz, kto pojawił się na szczególnym evencie zorganizowanym przez Karolinę Ferenstein-Kraśko.

Świąteczna impreza Karoliny Ferenstein-Kraśko z gwiazdami

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym swoje życzenia próbuje spełnić większość Polaków. Dzieciom ze stołecznych domów dziecka pomagają zrealizować je gwiazdy. Osoby ze świata polskiego show-biznesu po raz szósty przyłączyły się do akcji Magiczna gwiazdka w wiosce świętego Mikołaja.

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, przed świętami dzieci z domu dziecka otrzymują mnóstwo prezentów: ubrań, książek i zabawek, a wręcza je sam święty Mikołaj, którego mają okazję spotkać w przepięknej, zbudowanej na tę okazję, wiosce:

Aż trudno opisać radość dzieci, gdy mogą się przytulić, pogłaskać, czy choćby zrobić sobie zdjęcie z niezwykle przyjaznymi zwierzętami, z których większość to już stali nasi bywalcy. Na dzieci czeka tez studio Gwiazdkowej Telewizji, w której same wcielają się w rolę reporterów przeprowadzając wywiady z postaciami z bajek, czy znanymi dziennikarzami. Wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikaty ukończeniu Gwiazdkowego Kursu Dziennikarskiego – czytamy w informacji promującej „Magiczną gwiazdkę”.

Nic więc dziwnego, że do tak szlachetnej akcji włączają się znane i lubiane osobistości ze świata show-biznesu. W tym roku udział wzięli m.in.: Piotr KraśkoMałgorzata SochaPaulina Krupińska, Karolina Szostak, Klaudia HalejcioEdyta Herbuś oraz Ilona Ostrowska.

Zdjęcia w galerii.

Gwiazdy już ubrały swoje choinki i chwalą się nimi w internecie! Marina, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek… Kto jeszcze?

Niezwykła akcja charytatywna gwiazd! Fundacja „One Day” jest inna niż wszystkie! Dlaczego? [WIDEO]

Gwiazdy wsparły Hospicjum Onkologiczne: Laura Breszka, Laura Sajmołowicz, Lidia Kopania, Paulina Koziejowska


Małgorzata Socha- Magiczna gwiazdka w wiosce świętego Mikołaja

Małgorzata Socha- Magiczna gwiazdka w wiosce świętego Mikołaja

Paulina Krupińska- Magiczna gwiazdka w wiosce świętego Mikołaja

Paulina Krupińska- Magiczna gwiazdka w wiosce świętego Mikołaja

Edyta Herbuś- Magiczna gwiazdka w wiosce świętego Mikołaja

Edyta Herbuś- Magiczna gwiazdka w wiosce świętego Mikołaja

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×