Szukaj

Gwiazdy wsiadły do prywatnego samolotu i poleciały na otwarcie sklepu Sugarfree! Było luksusowo jak u Kardashianek!

Gwiazdy leciały samolotem na otwarcie sklepu Sugarfree do Wrocławia

Gwiazdy poleciały samolotem na otwarcie sklepu Sugarfree we Wrocławiu

Jak podróżować – to z klasą. Nikt nie wie tego lepiej niż znani i lubiani, którzy uwielbiają luksus i wygodę. Jeżdżą na wakacje do ekskluzywnych kurortów, a zdjęcia z bajkowych wysp i hoteli to żadna nowość w social mediach. Mało które gwiazdy miały jednak okazję podróżować samolotem na… otwarcie sklepu! Marka Sugarfree zadbała o swoich gości i zafundowała im podróż w bardzo luksusowych warunkach.

Na pokładzie wyjątkowego samolotu znalazły się Natalia Siwiec, Dominika Grosicka, Marcelina Zawadzka, Paulina Sykut, Agnieszka Hyży, Paulina Krupińska, Wiktoria Gąsiewska i Agnieszka Jastrzębska. Doborowe towarzystwo, które zna się i przyjaźni nie od dziś, podróżowało z klasą wprost do Wrocławia, gdzie 22 października Sugarfree świętowało otwarcie swojego nowego butiku stacjonarnego, połączone z pokazem najnowszej kolekcji.

Na Instagramie znanych i lubianych pojawiły się zdjęcia i nagrania z tej ekskluzywnej podróży. Na pokładzie czekały na nie podarunki i oczywiście pyszny szampan, menu również robiło wrażenie. Na każde zawołanie mogły dostać tace z kanapeczkami koktajlowymi, krojone owoce i jeżyny, mini desery, świeżo wyciskane soki z pomarańczy i grejpfrutów, a także czekoladki oraz szeroki wybór alkoholi z najwyższe półki.

Wygląda na to, że na pokładzie bawiły się wprost znakomicie, a humory dopisywały im bez przerwy. Na miejscu, w świeżo otwartym butiku Sugarfree, mogły spojrzeć na wystrój wnętrz, pobuszować wśród wieszaków i obejrzeć niezwykły pokaz mody.

Takim to dobrze!

NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa, Rubik, Socha, Woźniak-Starak, Tusk

Gwiazdy na balu charytatywnym: Anna Czartoryska-Niemczycka, Edyta Jungowska, Teresa Rosati, Dorota Miśkiewicz

Gwiazdy pokochały koszulki Łukasza Jemioła! Wojciechowska, Chodakowska, Socha, Wellman… Kto jeszcze?


Czy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?

×